Brimarex Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Brimarex Sp. z o.o.

Edyta

Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć pracując w Brimarex obecnie? Możecie powiedzieć coś więcej o tym jakim firma jest pracodawcą? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne. Co powinno się wiedzieć przed przesłaniem swojego CV?

asdf

Pan Prezes to Janusz rekrutacji...

miłosz

Kasa jest ok,a co z umową @dron, na co można liczyć??

krzychu

Czy ktoś mógłby przybliżyć jak to wygląda na stanowisku PH? Na jakie zarobki można liczyć, jak wyglądają spotkania i ile ich trzeba wykonywać, czy spotkania umawia się samemu, czy jest jakieś wsparcie w tej kwestii?

J.jezior

Wyzysk straszny...

Pracowałeś kiedyś w firmie Brimarex Sp. z o.o. ? Jak wygląda praca i atmosfera? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Brimarex Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brimarex Sp. z o.o.