Adidas Poland Sp. z o.o. Sklep Firmowy

Wrocław

Opinie o Adidas Poland Sp. z o.o. Sklep Firmowy

były

nie polecam, praca polega na chodzeniu po sklepie przez 8 godz i spełnianiu 8 kroków sprzedaży:-D jak niema klientów a nie ma bardzo często to trzeba rozwalać ciężkie kartony na magazynie, przy jednoczesnym zmienianiu image ,,salonu [usunięte przez moderatora] Dodatkowo obudzony o 3.00 nad ranem musisz znać historie firmy na pamieć-daty urodzenia i śmierci założyciela, historie i anegdoty związane z jakimś butem czy dresem, historie jego powstania..Jak nie wiesz to oblewasz sprawdzian znajomości , kory jest co tydzień A wszystko to odbywa się pod bacznym okiem kamer abyś tylko za długo nie postał w jednym miejscu. [usunięte przez moderatora] śmiechu warte. na prawdę nie warto się tak denerwować [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Adidas Poland Sp. z o.o. Sklep Firmowy - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adidas Poland Sp. z o.o. Sklep Firmowy