Agrowita Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Agrowita Sp. z o.o.

Daniel

Po 2 tygodniach zlozylem wypowiedzenie,bo fresh wymuszal przeginanie,(inaczej nie zarobię),jezdzilem jeszcze 2,5tygodnia bo nie mogli kierowcy znaleźć.Przy rozstaniu dali do podpisania liste plac,swiadectwo zle wypisane.Nie podpisałem tego ponieważ nie mieli pieniędzy,te miały być dopiero jak spedycja policzy km.Mieli do 10.07 zjawic się z kasa i wtedy oddałbym podpisane dokumenty.Niestety do dziś twierdza ze nie zaplaca i nie otrzymałem wynagrodzenia.Sprawe zglosilem do PIP.Nie radze z nimi pracować.

Zostaw opinię o Agrowita Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agrowita Sp. z o.o.