Gambit-Lubawka Sp. z o.o.

Lubawka

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Gambit-Lubawka Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gambit-Lubawka Sp. z o.o.

Lio

Jakich zarobków można się spodziewać w Gambicie?

Sebastian

Sam się zastanawiałem, czy firma nadal istnieje, bo taka tu cisza :) Ale strona internetowa działa, wygląda dobrze, wygląda na to, że firma się rozwija. Mój kumpel już jakiś czas temu tu pracował, był bardzo zadowolony :)

fabio

co Ty pleciesz? porozmawiaj z pracownikami to Ci powiedzą co tam się dzieje...

???
@fabio 29.03.2011 12:16
co Ty pleciesz? porozmawiaj z pracownikami to Ci powiedzą co tam się dzieje...

No właśnie. Co się tam dzieje? Czemu nikt nic nie pisze? Czy wszyscy w tej firmie boją się "pana" prezesa? Każdy się boi wszystkiego? Czy tam u was jakaś psychoza strachu panuje? W sumie ten wasz prezesik to sprawia wrażenie jakiegoś takiego dziwnego typa mającego wszystkich za nic za zwykłych śmieci. Oby to wrażenie było tylko mylne. Ale facet chyba nie zdaje sobie sprawy, że podczas rozmowy z nim jego rozmówca ocenia jego i wyrabia sobie o nim opinię. A swoją drogą facet w jakiś dziwny niewytłumaczalny dla prostych ludzi sposób przejął firmę niegdyś państwową - są tacy co nazwali by to uwłaszczeniem się, a jeszcze inni "wykupem menadżerskim" (no coż bywają poprawni politycznie). Uklady z poprzedniej epoki pozwalają na zagarnięcie za bezcen majątku, ale na nic się zdają układy takie w czasach gospodarki wolnorynkowej. Tutaj się liczą prawidzwe umiejętności menadżerskie a nie układy. W UE nie da się nasłać na konkurencję kontroli, zeby ją zamknąć, albo zakazać importu towarów zjakiejś grupy jak w demokratycznej wolnorynkowej putinowskiej rosji. Tutaj trzeba być dobrym menadżerem i umieć rozwijać firmę. Trzeba się otoczyć ludźmi kreatywnimi (w pozytywnym znaczeniu, a nie jacyś krętacze oszuści) posiadającymi analityczne zdolności. Jeśli ten wasz prezesik jest supermenadżerem to rozumiem, że wasza firma zwiększyła w ciągu iluś tam już ostatnich lat odkąd prezesunio rządzi pozycje na rynku i zattrudnienie też rośnie wraz z produkcją. Odpowiedźcie sobie sami na to pytanie a i na forum też napiszcie coś o firmie w każdym aspekcie. No coż panie prezesie możesz pan się otoczyć ludźmi bojącymi się własnego cienia nieświadomymi swej wartości co można im wmówić że są nikim, ale ci ludzie nie będą w stanie realizować należycie swych zadań a popłyniesz sam pan na tym finansowo bo firma będzie przynosić mniejsze dochody i będzie mieć mniejszą wartość i nie będzie się rozwijać.

Zostaw opinię o Gambit-Lubawka Sp. z o.o. - Lubawka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gambit-Lubawka Sp. z o.o.