Trol Intermedia Sp. z o.o.

Wronki

Opinie o Trol Intermedia Sp. z o.o.

NIEWAŻNE

Zgadzam się z Agatą, przynajmniej jest tak teraz! Ja w sumie jestem zadowolony.

Agata

W Trolu chyba sporo się zmieniło. Pracuje tam moja kumpela, umowa o pracę, zarabiasz tyle ile wynegocjujesz na rozmowie kwalifikacyjnej, zero problemów z urlopem i nadgodzinami, imprezy integracyjne.

slof

Dokładnie tak @rftg. Na podstawie doświadczenia i posiadanych kwalifikacji określa się zarobki w Trol Intermedia.

Szukasz pracy?

gośćć

problem miał głównie dział e-marketingu, (usunięte przez administratora). Zero komunikacji, brak kompetencji managera, wsparcia dla swoich pracowników i walki o nich. (usunięte przez administratora)Teraz manager działu się zmienił i jest 100 razy lepiej. Lepiej późno niż wcale.

nickname

Kiepska płaca, która w większości przypadków rozdzielona jest na dwie umowy (um. o pracę oraz zlecenie). bardzo duża rotaocja. mierna komunikacja na poziomie całej firmy

starypracownik
@nickname 30.12.2014 14:14

o widzę że w trolu znowu nowi i już ex :) z poznańskiego oddziału niewiele osób pracuje choć 1-1,5 roku zatrudniają studentów a potem po 3 miesiącach szukają nowego tańszego zamiast dać podwyżkę i jakies normalnie pieniądze co do umowy to nic się nie zmieniło - już od dawna rozbijane były na dwie umowy w celu oszczędności firmowych a kosztem pracownika

nickname
@starypracownik 14.01.2015 16:00

Kolejne ogłoszenie o pracę na to samo stanowisko i do tego samego działu wisi w sieci. kolejne zwolnienia? może ludzie sami zaczynają odchodzić? nie ma jak to właściwy "kierownik" na właściwym miejscu.

Zostaw opinię o Trol Intermedia Sp. z o.o. - Wronki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trol Intermedia Sp. z o.o.