Opinie o ATC American Trading Company Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ATC American Trading Company Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ATC American Trading Company Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ATC American Trading Company Sp. z o.o. w Wrocław

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Jak długo trwa proces awansu w ATC American Trading Company Sp. z o.o.?

Kasia Nowy wpis

Nie polecam pracy w punkcie Oriental Express Avenida. Pracowałam od maja bez umowy. Byłam zatrudniona na zmywaku a w rzeczywistości robiłam wszystko oprócz stania na kasie i smażenia. Dodatkowo kierownik tego punktu nie chce mi wypłacić ostatniej wypłaty ( wszędzie mnie zablokował). Drze się na pracowników na sali sprzedaży. Jak ktoś chce odejść mówi ze każdy kto odchodzi długo nie może znaleźć pracy. Omijać to miejsce szerokim łukiem

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu ATC American Trading Company Sp. z o.o.?

Xd Stefan Nowy wpis

Ta pseudo firma to jakieś nie porozumienie

Gala

Umowy o pracę mimo 3 miesięcy proszenia się o nia nie dostalam, co się pytałam bylam zbywana że "pogadam z dyrektorem", zawsze ta sama gadka. Zostałam zwolniona z dnia na dzień, bez wcześniejszego uprzedzenia. Zwrotów podobno nie było, ale tabelka na zwroty była, jak klient chciał zwrot to oddawało się z kasy i to co zostało zwrócone było zabierane z wypłaty kasjera będącego na zmianie.

Jacek
@Gala

Przez 3 miesiące pracowałaś bez umowy? I jeszcze te potrącenia z wypłaty za zwroty. Trudno mi uwierzyć że takie zasady mogą obowiązywać w firmie. Inni pracownicy też byli tak traktowani czy tylko ty jako nowa?

Gala
@Jacek

@Jacek Bylam na umowie zlecenie, ale zależało mi na umowie o pracę i wszyscy dobrze o tym wiedzieli. Z tymi zwrotami było tak z każdym kasjerem jeśli zwrot się zdarzal

Iwona
@Gala

Ale to tylko Tobie nie chcieli dać normalnej umowy? Inni mieli? Oni w ogóle kiedykolwiek mówili, że są z Ciebie zadowoleni czy coś?

andrzej

Pracowałem 2 lata na lokalu, a później przeszedłem do administracji. Pracę na lokalu wspominam bardzo dobrze, fajna ekipa i kasa za wypracowane godziny. W biurze też jest dobrze, większa kasa niż na lokalu ale bardziej absorbująca. Ludzie też są super, częste wspólne wyjścia do pubu z okazji urodzin ale jednak praca tak angażująca, że w trakcie tych 8 godzin nie ma czasu na normalną rozmowę o pierdołach, bo wszyscy są tacy zalatani. Podsumowując - kasa dobra i na czas, atmosfera super ale jednak to jest praca i trzeba pracować :)

Jacek
@andrzej

Pisząc o dobrej kasie możesz napisać na jakim poziomie jest wynagrodzenie i czy dostajesz dodatkowe premie lub benefity? Liczę, że się odezwiesz, bo to bardzo istotne informacje, które przydadzą się na forum.

andrzej
@Jacek

Jeszcze pracuje w tej firmie, więc nie chce podawać stawki. Jest na tyle dobra że jestem w stanie utrzymać córkę, dziewczynę i siebie mieszkając na obrzeżach Wrocławia.

Dawid

Czy tak dobrze pracuje się wam , że zupełnie nie macie potrzeby pisania? Szkoda, nowi szukają informacji

gosia

Ja pracowałam w Poznaniu w Starym Browarze na kasie. Nie można narzekać, tylko czasem nogi bolą. Bardzo szybko czas leci, a co jakiś czas wpadają premie.

Bella

Firma rozwojowa, możliwość pracy w restauracji najbardziej nam odpowiadającej no i elastyczny grafik. Praca ciężka, wymagająca, tak samo jak kierownictwo ale wynagrodzenie zadowalające.

Ola

W Marche pracuje już drugi rok. Plusem jest na pewno to, że można wyrobić dużo godzin. Mimo nawału pracy atmosfera jest ok, przynajmniej na Dominikańskiej. A co do pieniędzy, oczywiście mogliby płacić więcej.

ana

Całkiem niezła firma, pracowałam dwa lata jako kasjerka, zarobki zadowalające. Atutem jest elastyczny grafik i atmosfera na restauracjach.

Firma bardzo przyjazna pracownikowi, wszystkie wypłaty zawsze na czas. Dużym plusem jest możliwość przejścia na umowę o prace po okresie próbnym. Ludzie są bardzo przyjaźnie nastawieni do nowych pracowników, przez co cały proces szkolenia przebiega miło i przyjemnie. Pracowałem w dwóch restauracjach tej firmy i mogę polecić tego pracodawcę.

nikaaaa

Jak najbardziej jest zapotrzebowanie na kasjerów pomoce kuchenne, kucharzy i zmywak np, w gal dominikanskiej.

mmalicjaaaa

Ja pracuje na kuchni w Express Marche. Wypłata zawsze na czas, po okresie próbnym umowa o pracę i atmosfera też nie najgorsza.

iks

Cz ktoś może powiedzieć coś na temat pracy w administracji?Jaka jest główna księgowa we współpracy? jak właściciele?

ania
@iks

Dwa lata temu pracowałam w księgowości w dziale rozliczeń i miło wspominam tą pracę. Niestety zmieniłam miasto zamieszkania i musiałam się zwolnić. Atmosfera bardzo przyjemna, a dziewczyny pomocne. Główna księgowa jest wymagająca, ale na pewno bardzo kompetentna. Zawsze była pomocna.

Zostaw merytoryczną opinię o ATC American Trading Company Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w ATC American Trading Company Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ATC American Trading Company Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ATC American Trading Company Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ATC American Trading Company Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ATC American Trading Company Sp. z o.o.