ATC American Trading Company Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o ATC American Trading Company Sp. z o.o.

gosia

Ja pracowałam w Poznaniu w Starym Browarze na kasie. Nie można narzekać, tylko czasem nogi bolą. Bardzo szybko czas leci, a co jakiś czas wpadają premie.

Bella

Firma rozwojowa, możliwość pracy w restauracji najbardziej nam odpowiadającej no i elastyczny grafik. Praca ciężka, wymagająca, tak samo jak kierownictwo ale wynagrodzenie zadowalające.

Ola

W Marche pracuje już drugi rok. Plusem jest na pewno to, że można wyrobić dużo godzin. Mimo nawału pracy atmosfera jest ok, przynajmniej na Dominikańskiej. A co do pieniędzy, oczywiście mogliby płacić więcej.

ana

Całkiem niezła firma, pracowałam dwa lata jako kasjerka, zarobki zadowalające. Atutem jest elastyczny grafik i atmosfera na restauracjach.

Andrzej

Firma bardzo przyjazna pracownikowi, wszystkie wypłaty zawsze na czas. Dużym plusem jest możliwość przejścia na umowę o prace po okresie próbnym. Ludzie są bardzo przyjaźnie nastawieni do nowych pracowników, przez co cały proces szkolenia przebiega miło i przyjemnie. Pracowałem w dwóch restauracjach tej firmy i mogę polecić tego pracodawcę.

nikaaaa

Jak najbardziej jest zapotrzebowanie na kasjerów pomoce kuchenne, kucharzy i zmywak np, w gal dominikanskiej.

mmalicjaaaa

Ja pracuje na kuchni w Express Marche. Wypłata zawsze na czas, po okresie próbnym umowa o pracę i atmosfera też nie najgorsza.

iks

ania
@iks 27.11.2014 17:15
Cz ktoś może powiedzieć coś na temat pracy w administracji?Jaka jest główna księgowa we współpracy? jak właściciele?...

Dwa lata temu pracowałam w księgowości w dziale rozliczeń i miło wspominam tą pracę. Niestety zmieniłam miasto zamieszkania i musiałam się zwolnić. Atmosfera bardzo przyjemna, a dziewczyny pomocne. Główna księgowa jest wymagająca, ale na pewno bardzo kompetentna. Zawsze była pomocna.

Zostaw opinię o ATC American Trading Company Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATC American Trading Company Sp. z o.o.