Opinie o Hotel 1231 w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Hotel 1231. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hotel 1231 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel 1231 w Toruń

praca za tysiąc osób

pracę w tym miejscu należy opisać jako miejsce, w którym narobisz się za cztery osoby, a w efekcie pan dyrektor powie, że i tak nic nie robisz. nie polecam pracy w tym miejscu na żadnym ze stanowisk, na zmianach jest zdecydowanie za mało osób, a atmosfera jest zdecydowanie niesympatyczna. cieszę się, że już nigdy nie będę tam pracować

Oczko

Miałam okazję pracować w tym hotelu i szczerze mówiąc nigdy się nie spotkałam z takim poniżeniem pracownika . Nie dość że narobisz się za 4 osoby , skubiesz kostkę brukowa nożem , dostajesz opierdziel za kogoś .(usunięte przez administratora) Gdy jesteś chory i masz 39 stopni gorączki wiesz ze nie możesz iść na l4 po zaraz jak wrócisz będziesz miała nie przyjemności i dogryzki przez całe 8 godzin pracy a gdy przyjedziesz w chorobie dostajesz lekarska(usunięte przez administratora) ocenę że masz przestać bo nic po tobie nie widać i idziesz tam gdzie jest więcej pracy aby jeszcze bardziej cie uwalić . Nie polecam wszystkim rozmowa kwalifikacyjna zawsze pozytywnie wychodzisz a po 3 dniach jesteś już(usunięte przez administratora)

Czy pracownicy Hotel 1231 mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Lola Nowy wpis

Jeden z najgorszych hoteli w Toruniu. Oczekują od ciebie , że będziesz pracował na 3 innych stanowiskach nawet nie masz czasu na zjedzenie śniadania a i tak na końcu pretensje że nie podołałeś. Masz witać gości , w tym samym czasie dokładać jedzenie na bufet śniadaniowy a na końcu po 40 osobach masz zmywać naczynia a jeszcze w między czasie wystawić przerwę kawowa która znajduje się na drugim obiekcie hotelowym. Jeżeli pójdziesz na chorobowe i wrócisz musisz liczyć się z tym , że zostaniesz zjedzony przez pracodawców bo wmawiają że przecież dzień prędzej dobrze się czułaś. (usunięte przez administratora) Ogólnie rzecz biorąc kto tam się wybiera to radzę przemyśleć .

Czy w Hotel 1231 zatrudniani są obcokrajowcy?

Oczko Nowy wpis

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Hotel 1231? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
praca za tysiąc osób

Stpo

Radzę omijać ten hotel, dyrektor informuje na rozmowie kwalifikacyjnej o darmowym dniu próbnym 8h a po ciężkiej pracy za troje nie ma ani dyrektora w hotelu i nikt nic nie wie, wychodząc z hotelu ani informacji ani umowy a wchodząc na 8h każdy wiedział gdzie pokierować i że mam się stawić, ogłoszenie o pracę wciąż wisi, plują ludziom w twarz takim zachowaniem. Darmowy pracownik, wykorzystać na maksa i kolejny (usunięte przez administratora) niech przyjdzie

Ot co

Wynagrodzenie za minimum lub mniej

@Ot co

czyli ile konkretnie jak mówisz mniej?

Ot co
@Dominika

Za pytaj szefa

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Hotel 1231?

Ot vio

Trzeba tyrać za troje

@Ot vio

Skoro tak, to chyba premia jakaś chociaż się należy?

AS

Witam Bardzo miła atmosfera, z chęcią przychodziłem do pracy . Polecam firmę.

Brak słów
@AS

Chyba pekne ze śmiechu

@Brak słów

Czemu? Uważasz że to nieprawda? W takim razie może opiszesz atmosferę z Twojego punktu widzenia?

Widać
@Karolina

W ogłoszeniach miesiącami jedno i to samo

@Widać

Serio? Nawet się nie wysilą, żeby formułkę w opisie zmienić czy coś? :( Ale to ktoś chociaż na chwilę przychodzi czy stale szukają?

Nes

Aplikowałam na stanowisko Księgowej, zostałam zaproszona na rozmowę z Dyrektorem hotelu a następnie na dzień próbny. Na dniu próbnym Księgowa mówiła, że pracy jest b.dużo, ciągle pracuje się na nadgodzinach, które nie są płatne i ona jest b.zmęczona. Dyrektor oddzwonił z informacją, że dostałam tę pracę. Poinformowałam go, że mam II stopień niepełnosprawności i mój dzień pracy to 7 godzin a nie 8. Jednocześnie zadeklarowałam, że jeśli będzie taka potrzeba to będę zostawała dłużej w pracy oraz, że u obecnego pracodawcy pracuję ponad 2 lata i nie przebywałam w tym czasie na L4 ani 1 dnia. Dyrektor powiedział, że sprawdzi jakie są formalności w przypadku zatrudnienia takiej osoby i oddzwoni w ciągu 2 dni. Jeszcze tego samego dnia ponownie zamieścił ogłoszenie o tej pracy a do mnie nigdy nie oddzwonił. Świadczy to o charakterze tego pana. Z tego co się dowiedziałam Dyrektor poświęca życie prywatne dla tej pracy, to jego sprawa. Jednak oczekuje żeby pracownicy również tak robili. Jeśli ktoś chce poświęcić zdrowie, rodzinę i życie prywatne dla pracy to może aplikować. Ja takiego przełożonego mieć nie chcę.

Ok
@Nes

Ja tak samo

Aga

Wiecie przypadkiem czy hotel potrzebuje aktualnie kogoś do pracy?

Kuki20

Ma ktoś może jakieś swiezsze informację na temat pracy w tym hotelu

Kukson
@Kuki20

Nadal tragedia. Biorą na dzień próbny za który nie płacą A potem nikt się nie odzywa. I to nie tak że ktoś sobie olal sprawę, obowiązki więc dlatego nie zadzwonili. Po prostu taka mają 'politykę firmy. Nie polecam.

Poliso

Darmowy pracownik gdy jest nakwiększe obłożenie hotelu!! Byłem na rozmowie na której dyrektor hotelu powiedział że jeśli mi się spodoba praca to mogę podpisać umowę po dniu próbnym, ale po 8- godzinnej pracy zostałem poinformowany że jeszcze mają do przeszkolenia inne osoby i się odezwą a jeśli mówią że się odezwą to wiadomo że nie. Wzięli na weekend bo najwięcej gości i pracy a jak już po weekendzie to wypad. Praca za darmo a ogłoszenie wciąż wisi że poszukują do pracy. Wszystkich biorą na dni próbne bo nie płacą za nie a potem koniec. Najwyraźniej słów dyrektora nie można brać na poważnie jeśli chodzi o zatrudnienie ponieważ jeśli nie chcą pracownika to po co każą przychodzić na 8h do pracy.

k.
@Poliso

nie jesteś pierwszy , powszechna praktyka w tym obiekcie.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel 1231 - Toruń

• Jak się pracuje w Hotel 1231?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel 1231 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Hotel 1231