Bora Poland Sp. z o.o.

Radomsko

Opinie o Bora Poland Sp. z o.o.

Romek

firma jak firma jedna klika i nie warto jest tam banda niedouczonych ludzi i kwasnych brygadzistow hm

kwasny
@Romek 08.11.2015 16:56

pieniądze się nigdy nie zgadzają i zawsze brakuje co najmniej 50zł u każdego. bynajmniej jak się już przejdzie na firmę z agencji. nie polecam..

artur
@Romek 08.11.2015 16:56

a tak w ogóle podejrzewam że ładnym jesteś być kretynem, że sobie rady nie dałeś i narzekasz na brygadzistów. z brygadzistami się tam w ogóle nie pracuję i nie ma się z nimi prawie w ogóle kontaktu. więc musisz być nie samowitym downem. pozdrawiam.

adam

desmond08 buja się stąd dziadu!

adam

Wie ktoś może jak wygląda tam praca jako operator maszyn? Ile zmian, jakie pieniądze na początek ile dni w tygodniu się pracuje jaka atmosfera?

Zostaw opinię o Bora Poland Sp. z o.o. - Radomsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bora Poland Sp. z o.o.