Bora Poland Sp. z o.o.

Radomsko

Bora Poland Sp. z o.o.
3 4

Opinie o Bora Poland Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Magda22

Witam, chciałabym zlożyć cv do firmy. Jakich zarobków brutto mogę obecnie oczekiwać?

Xyz123

Jak wygląda atmosfera w firmie Bora Poland, zarobki, czas pracy?

Co od czasu dodania ostatniego wpisu zmieniło się w Bora Poland Sp. z o.o., jeśli chodzi o wynagrodzenia?

PoszukującyPracy

Jak wygląda teraz praca w firmie? zastanawiam się nad złożeniem tam papierów

Romek

firma jak firma jedna klika i nie warto jest tam banda niedouczonych ludzi i kwasnych brygadzistow hm

artur
@Romek 08.11.2015 16:56

a tak w ogóle podejrzewam że ładnym jesteś być kretynem, że sobie rady nie dałeś i narzekasz na brygadzistów. z brygadzistami się tam w ogóle nie pracuję i nie ma się z nimi prawie w ogóle kontaktu. więc musisz być nie samowitym downem. pozdrawiam.

adam

desmond08 buja się stąd dziadu!

adam

Wie ktoś może jak wygląda tam praca jako operator maszyn? Ile zmian, jakie pieniądze na początek ile dni w tygodniu się pracuje jaka atmosfera?

Zostaw opinię o Bora Poland Sp. z o.o. - Radomsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bora Poland Sp. z o.o.