Bora Poland Sp. z o.o.

Radomsko

Bora Poland Sp. z o.o.

Opinie o Bora Poland Sp. z o.o.

Roman

Od jakiegoś czasu nie piszecie nic na wątku. Czy posiadacie jakieś aktualne informacje z firmy? Jak obecnie prezentuje się jej sytuacja? Czy poszukują pracowników? Jeśli tak, to na jakie stanowiska prowadzona jest rekrutacja w Bora Poland? Zachęcam osoby znające firmę do aktywności na forum.

Beznicku
@Roman 02.07.2018 20:18

Pracuje półtorej roku. Nie narzekam. Pieniądze okej, atmosfera jak najbardziej. Cały czas nowe osoby są zatrudnianie więc trzeba skontaktować się z agencją pracy i dowiedzieć się więcej

Imv1000
@Roman 02.07.2018 20:18

Pracuje już dwa lata jak najbardziej odradzam przyjęcie się do tej firmy. Pieniądze są małe jak na strefę najmniejsze. 1720 Netto do ręki dodatkowo 200 premi i nic wiecej. Atmosfera jest bardzo nie miła ludzie są uszczypliwi. Brygadziści wredni i podli.

Roman

@Beznicku, czy firma zapewnia fundusz socjalny lub premie świąteczne? Czy oferowane są pracownikom Bora Poland dodatkowe profity? Pracodawcy często oferują dofinansowania na dojazdy do pracy i karty sportowe. Jak pod tym względem oceniasz firmę?

Magda22

Witam, chciałabym zlożyć cv do firmy. Jakich zarobków brutto mogę obecnie oczekiwać?

Xyz123

Jak wygląda atmosfera w firmie Bora Poland, zarobki, czas pracy?

Co od czasu dodania ostatniego wpisu zmieniło się w Bora Poland Sp. z o.o., jeśli chodzi o wynagrodzenia?

PoszukującyPracy

Jak wygląda teraz praca w firmie? zastanawiam się nad złożeniem tam papierów

Romek

firma jak firma jedna klika i nie warto jest tam banda niedouczonych ludzi i kwasnych brygadzistow hm

kwasny
@Romek 08.11.2015 16:56

pieniądze się nigdy nie zgadzają i zawsze brakuje co najmniej 50zł u każdego. bynajmniej jak się już przejdzie na firmę z agencji. nie polecam..

artur
@Romek 08.11.2015 16:56

a tak w ogóle podejrzewam że ładnym jesteś być kretynem, że sobie rady nie dałeś i narzekasz na brygadzistów. z brygadzistami się tam w ogóle nie pracuję i nie ma się z nimi prawie w ogóle kontaktu. więc musisz być nie samowitym downem. pozdrawiam.

adam

desmond08 buja się stąd dziadu!

adam

Wie ktoś może jak wygląda tam praca jako operator maszyn? Ile zmian, jakie pieniądze na początek ile dni w tygodniu się pracuje jaka atmosfera?

Zostaw opinię o Bora Poland Sp. z o.o. - Radomsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bora Poland Sp. z o.o.