Bora Poland Sp. z o.o.

Opinie o Bora Poland Sp. z o.o.

Manzoni 800

Taki łysy kierownik produkcji Pan Krzysztof jest tak wredny że tylko mu się z wyglądu nie przypodobasz to tylko czeka aż popełnisz jakiś błąd żeby później się na tobie wyrzyć. Fakt faktem niektórzy mają tam dobrze tak zwani " wybrańcy" lizo tyłki. Pieniądze najmniejsze na całej strefie brygadziści są szowinistami i patrzą tylko na ładne cycki i tyłki. Co wypłata pieniądze się nie zgadzają. Każdy problem zgłoszony do biura zostaje zamieciony pod dywan. Szczególnie odradzam tam pracy. Niestety jeszcze tam pracuje, ale już nie długo :)

Roman

Od jakiegoś czasu nie piszecie nic na wątku. Czy posiadacie jakieś aktualne informacje z firmy? Jak obecnie prezentuje się jej sytuacja? Czy poszukują pracowników? Jeśli tak, to na jakie stanowiska prowadzona jest rekrutacja w Bora Poland? Zachęcam osoby znające firmę do aktywności na forum.

Beznicku
@Roman 02.07.2018 20:18

Pracuje półtorej roku. Nie narzekam. Pieniądze okej, atmosfera jak najbardziej. Cały czas nowe osoby są zatrudnianie więc trzeba skontaktować się z agencją pracy i dowiedzieć się więcej

Imv1000
@Roman 02.07.2018 20:18

Pracuje już dwa lata jak najbardziej odradzam przyjęcie się do tej firmy. Pieniądze są małe jak na strefę najmniejsze. 1720 Netto do ręki dodatkowo 200 premi i nic wiecej. Atmosfera jest bardzo nie miła ludzie są uszczypliwi. Brygadziści wredni i podli.

Maria
@Imv1000 21.08.2018 10:43

W związku z tym, że byłeś aktywny na forum ponad dwa miesiące temu, a jesteś pracownikiem firmy, to chciałabym się Ciebie zapytać o obecne warunki zatrudnienia w Bora Poland. Czy zmieniły się one przez ten czas? Jeżeli tak, to napisz na jakie i czy są one satysfakcjonujące.

Roman

@Beznicku, czy firma zapewnia fundusz socjalny lub premie świąteczne? Czy oferowane są pracownikom Bora Poland dodatkowe profity? Pracodawcy często oferują dofinansowania na dojazdy do pracy i karty sportowe. Jak pod tym względem oceniasz firmę?

Magda22

Witam, chciałabym zlożyć cv do firmy. Jakich zarobków brutto mogę obecnie oczekiwać?

Xyz123

Jak wygląda atmosfera w firmie Bora Poland, zarobki, czas pracy?

Co od czasu dodania ostatniego wpisu zmieniło się w Bora Poland Sp. z o.o., jeśli chodzi o wynagrodzenia?

PoszukującyPracy

Jak wygląda teraz praca w firmie? zastanawiam się nad złożeniem tam papierów

Romek

firma jak firma jedna klika i nie warto jest tam banda niedouczonych ludzi i kwasnych brygadzistow hm

kwasny
@Romek 08.11.2015 16:56

pieniądze się nigdy nie zgadzają i zawsze brakuje co najmniej 50zł u każdego. bynajmniej jak się już przejdzie na firmę z agencji. nie polecam..

artur
@Romek 08.11.2015 16:56

a tak w ogóle podejrzewam że ładnym jesteś być kretynem, że sobie rady nie dałeś i narzekasz na brygadzistów. z brygadzistami się tam w ogóle nie pracuję i nie ma się z nimi prawie w ogóle kontaktu. więc musisz być nie samowitym downem. pozdrawiam.

adam

desmond08 buja się stąd dziadu!

adam

Wie ktoś może jak wygląda tam praca jako operator maszyn? Ile zmian, jakie pieniądze na początek ile dni w tygodniu się pracuje jaka atmosfera?

Zostaw opinię o Bora Poland Sp. z o.o. - Radomsko

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bora Poland Sp. z o.o.