Galeria 85

Bydgoszcz

Opinie o Galeria 85

famek

to prawda, ale trzeba być przygotowanym na to, że jest to praca zmianowa i czasem jednak ciężko tylko o te korzystniejsze

Bronka

Prośba o urlop wiąże się z ryzykiem popsucia relacji w miejscu pracy. Ogólnie można tam pracować jak się nie podskakuje. Praca idealna dla osób młodych, po liceum plastycznym, znających się na sztuce i nie mających żadnych dalszych ambicji zawodowych, bo ze względu na swoją specyfikę praca nie daje możliwości rozwoju. Ciekawostka -personel dobierany jest na zasadzie zgodności horoskopów z właścicielami/ką galerii. Jeżeli jesteś baranem, lwem, strzelcem - masz duże szanse na pracę u nich! Życzę dużo szczęścia!

Bronka

A kim jest Bronek? Taka osoba chyba nigdy tam nie pracowała, więc skąd może wiedzieć cokolwiek o pracy w tej firmie? Ta firma oferuje nic innego, a pracę zwyczajnej ekspedientki od poniedziałku do piątku 11:00-18:00 oraz wszystkie soboty. Przychodzi się pół godziny przed otwarciem, bo trzeba poukładać wszystko w gablotach i wychodzi się pół godziny po zamknięciu bo trzeba umyć podłogi, sprzątnąć WC i umyć naczynia po wszystkich. Czyli pracuje się więcej niż w normalnym sklepie, bo grubo ponad 40 godzin tygodniowo cały czas na nogach. Pensje minimalne nie uwzględniają nadgodzin, zresztą w ogóle niewiele uwzględniają. Znam osoby, z którymi podpisano umowy dopiero po dwóch, trzech latach pracy. Na jakich warunkach pracowały wcześniej, zanim podpisano umowę? Można się domyśleć... Znam też przypadki, kiedy to pożegnano się z wieloletnimi pracownikami z dnia na dzień, bez mrugnięcia okiem, właściwie nie wiadomo dlaczego. Prawo pracownika do urlopu przyjmowane jest jako zło koniecznie

Zostaw opinię o Galeria 85 - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Galeria 85