Zamet PL

Legnica

Opinie o Zamet PL

Niezadowolony klient

Serdecznie nie polecam tej firmy!!! W moim przypadku obiecali że do tygodnia część będzie gotowa a w rzeczywistości okazało się że czekałem 5 tygodni, dzwoniąc co drugi dzień zapewniali że jest już robione i lada dzień będzie do odbioru.

Pancio

nie polecam !!!! bardzo dlugi czas wykonania na wal czekalem miesiac masakra !!!!!wole glogow

Łukasz

Uwaga ta firma naciąga koszty naprawy. Przy odbiorze cena wyższa niż zakładana. Radze dokładnie sprawdzać po odbiorze wykonane prace bo odbiegają od deklarowanych. Nie polecam.

Adam z legnicy

Firma niepoważna , przy przyjęciu czesci do naprawy wycenia usługe na określon cene natomiast przy odbiorze cena jest wyższa niż zakładana ,a przy tym bardzo długi czas realizacji u mne wyniosło 15 dni !!! ja ich nie polecam

Zostaw opinię o Zamet PL - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zamet PL