Veii Sp. z o.o.

Opinie o Veii Sp. z o.o.

Honorata Nowy wpis

Dlaczego nie polecasz? Chociaż napisz, jeśli jest jakiś powód, a nie tak zostawiasz z niczym człowieka, ja tu też weszłam, zeby się dowiedzieć czegoś o pracy. Znajomy mi powiedział o firmie. Zarobki konkurencyjne czy niekoniecznie?

KK

Zawsze dobrze tam gdzie nas nie ma. Pracodawca bez zarzutu, dobra atmosfera i przyzwoite warunki pracy. Tyle w skrócie ode mnie.

Bożena Nowy wpis
@KK

Czemu zawsze dobrze tam gdzie Cię nie ma, skoro tu jesteś? ;) A powiesz coś więcej na temat tych przyzwoitych warunków, o których wspominasz?

LL Nowy wpis
@Bożena

Odpowiedź ta była skierowana do tych co dużo marudzą. Mi jest dobrze tam gdzie aktualnie jestem, inaczej zmieniłbym po prostu miejsce. Jakieś konkretne informacje Cię interesują, których nie mogłabyś uzyskać podczas rozmowy o pracę?

Ewelina

Napisano tutaj, że pensja odpowiada obu stronom. To jestem ciekawa ile taka pensja wynosi, że pracodawca chętnie wypłaca, a pracownik przyjmuje. powiecie ile tu zarabiacie ? :)

alwaroplacypiec

pracuje w firmie od 3 lat, i całkowicie nie zgadzam się z opinią. Pensja- zawsze przelana na konto- odpowiadająca obu stronom - dużo przed terminem podanym w umowie. Przestępcą nie jestem, szanuję innych - ale mam jedną wadę - wykonuje swoje obowiązki sumiennie a nie byle zrobić.

Natalia
@alwaroplacypiec

Rozumiem, jeśli chodzi o wynagrodzenie, to wypłata w terminie jest obowiązkiem pracodawcy, niekoniecznie nagrodą za sumienną pracę. A czy pracodawca w jakikolwiek sposób docenia starających się pracowników? Mam na myśli to, czy jest jakaś nagroda, chociażby w postaci premii albo możliwości awansu. Daj proszę znać w komentarzu.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Veii Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Obecny pracownik

Każdy ma prawo dom własnej opinii i ja chce powiedzieć, że bardzo dobrze pracuje mi się w firmie. A maruderom dziękujemy

Natalia

@bobo mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego czemu odradzasz, czemu masz takie zdanie o zarządzie firmy? Czy ktoś jeszcze ma podobne zdanie? Każda informacja jest ważna dla osób, które myślą nad tym, aby zatrudnić się w firmie Veii Sp. z o.o.

eddy

oczywiście , że w firmie Veii zatrudniani są wszyscy, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje, czyli wykształcenie i doświadczenie @eo nie ma znaczenia czy to kobieta czy mężczyzna.

Dlaczgoja

@ciekawski: A na jakie stanowisko?

Ciekawski

Aż tak źle? Znajoma była na rozmowie i niby wszystko dobrze, aż za dobrze. (usunięte przez administratora)brutto...

Zostaw merytoryczną opinię o Veii Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Veii Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Veii Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Veii Sp. z o.o.?

Veii Sp. z o.o.