Woldrew Sp. z o.o.

Poniec

Opinie o Woldrew Sp. z o.o.

xec

wie ktoś może czy szukają teraz do pracy bo szukam na goworku ogłoszeń i nic

Kasia

Witam. Chciałam pochwalić i podziękować firmie Woldrew-domy za profesjonalnie wykonany domek. Dziękujemy i pozdrawiamy:)))

niezapominajka

Jeżeli masz aspiracje i chciałbyś zostać kierownikiem we Woldrewie to możesz tutaj zrobić karierę, nie tylko rządzić, ale również oddawać się rozkoszy bo pewna Pani takie rzeczy praktykuje, ale pamiętaj że w zamian rządzenie musisz oddać w jej ręce.

ufo

tak dobrze piszesz, podobno!! UFO też podobno widziano! jezeli 1000zl to dla ciebie dobre to staraj sie, ale na atmosfere dobra nie licz, z[usunięte przez moderatora] kierownik jak szybko psuje!

Zostaw opinię o Woldrew Sp. z o.o. - Poniec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Woldrew Sp. z o.o.