AD Z.P.U.H. Andrzej Dąbrowski

Łódź

Opinie o AD Z.P.U.H. Andrzej Dąbrowski

Kuba

Czy jest jakiś powód, że od tak dawna nikt nie pisał na forum? Z zasady jak w firmie dobrze się dzieje to pracownikom nie chce się pisać , chociaż zawsze ktoś miał coś do powiedzenia.

Hanna

Jak AD Z.P.U.H. Andrzej Dąbrowski prosperuje w obecnym roku? Jak przedstawiają się ogólne warunki pracy w firmie? Pracujesz w AD Z.P.U.H. Andrzej Dąbrowski? Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi użytkownikami.

Nicko

AD Z.P.U.H. Andrzej Dąbrowski w Łodzi naprawdę dobrą firmą jest, widzę ogłoszenia na masę fajnych stanowisk i ciesze się, że ludzie nie mają jakichś wielkich dramatów, że pensje im się podobają, że wszystko jest na swoim miejscu, bardzo mocno się tym jaram

Zostaw opinię o AD Z.P.U.H. Andrzej Dąbrowski - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AD Z.P.U.H. Andrzej Dąbrowski