Opinie o TORPOL S.A. w Poznań ul. św. Michała 43

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Torpol Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Torpol Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Torpol Sp. z o.o. w Poznań ul. św. Michała 43

W sprawie płatności 506 ..259 . 660

Przedsiebiorca

Zapomnij o fakturach placonych w terminie

królik

Pracuje od niedawna jako inżynier budowy i już udało się poznać jak tragicznie działa ta firma, brak płatnych nadgodzin, praca wiele godzin ponad etat, proszenie się o jakikolwiek dzień wolny od pracy, wielkie braki kadrowe nieudolnie łatane pracownikami z Ukrainy. Jedyny pozytyw to wypłata na czas.

@królik

Potwierdzam kolego najgorsze w tej firmie to ta wszechobecna Ukraina z niektórymi nawet nie idzie się dogadać A co dopiero pracować A kilku porządnych chłopaków już odeszło i jakoś te dziury trzeba załatać współczucie tylko dla brygadzistów

Seba

Kolos na glinianych nogach który się skórczy po zakończeniu obecnego budżetu unijnego. Po 2020 roku nie będzie już tylu modernizacji linii kolejowych. Firma będzie zbyt duża aby być konkurencyjna na prognozowany rynek zamówień. Ciekawe jak będzie wyglądał Torpol za 5 lat??

@Seba

Za pięć lat to akurat czas na zmianę pracy...do tego czasu można zarobic.

@anonymous

czyli uwazasz ze trzeba pracowac 5 lat?

pik
@Seba

Nie będzie istniała.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Torpol Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Dawid

Torpol to firma z opinią bardzo dobrego pracodawcy, . Może praca w dobrej firmie przerasta niektórych!!

Karol

Podpowiedzcie czy firma prowadzi nadal jakieś rekrutacje?

Pojawiłą się oferta pracy na Soecjalistę ds. umów? Macie jakieś opinie o tym stanowisku o przełożonym itp.? Warto startować?

N.
@ja

kierowniczka od działu umów jest zarozumiala, wulgarna i prostacka. W ogóle wszyscy kierownicy są nadeci. Zarobki pracowników biurowych są mocno zróżnicowane, starzy pracownicy zarabiają grosze, nowi też bez szału. Benefitow żadnych, premii nie ma, chyba, że premia nazywają 100 zl które rzucą z łaską. Z urlopami problem, w branży nieciekawie, podwyzek nie dają

Kp.
@ja

Witam, byłam na rozmowie ale na pracownika administracyjno biurowego do tego działu. Generalnie wrażenia ok. kierowniczka młoda, pozytywnie nastawiona do ludzi, ogólnie wydawala sie byc w porządku miała jasno sprecyzowany profil kandydata . Co do wynagrodzenia to ciężko mi powiedzieć bo nie wiem jakie były widełki. Premia z tego co dobrze pamiętam to była kwartalna, do iluś procent wynagrodzenia.

Joanna

@Karina, interesuje Cię praca w tej firmie? Na jakie stanowisko będziesz aplikowała? Jeśli będziesz na rozmowie rekrutacyjnej napisz na forum czy zostałaś zatrudniona, jakie warunki zaproponował Ci pracodawca i jakich kwalifikacji od Ciebie oczekiwał. Czekam na Twoją opinię.

Karina

Podpowiedzcie jak wygląda w firmie rekrutacja?

Joanna

@N.,przypominam, że wypowiadasz się na forum publicznym. Rozumiem, że możesz mieć różne doświadczenia z pracodawcą, ale nie upoważnia Cię to do obrażania kogokolwiek. Odsyłam Cię do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin Wpisy niezgodne z jego postanowieniami będą usuwane przez administratora.

@Joanna

Co z tą ofert pracy był ktoś na rozmowie ? czy nadal aktualne?

Joanna

@anonymous mnie też zainteresował ten wątek. Możesz wyjaśnić wszystkim, co dokładnie masz na myśli? Torpol Sp. z o.o. na swojej stronie internetowej poszukuje różnych pracowników do różnych lokalizacji, ale nie ma żadnej rekrutacji z Poznania. Czy jest szansa, że to się zmieni?

Joanna

@anonymous chyba nikt nie jest w stanie przesądzić losu firmy, ale na pewno osoby zainteresowane pracą w Torpolu chętnie poznają więcej konkretów na temat możliwości zarobienia, o których wspominasz. Jak rozumiem - jesteś zainteresowany z poziomu swojego wynagrodzenia... Na jakim stanowisku pracujesz?

cycole26

firma to pracownicy a jak pracownicy nie umieją zadbać o własną (usunięte przez administratora) to niech każdy ich wykorzystuje pracowałem w tej firmie lata temu jak ludzie się szanowali i kierownictwo z pracowniami było na ty dzisiaj wszyscy narzekają ale przez ostatnie dwadzieścia lat sami chcieli godzin i tylko godzin zeby zarobić o podwyżki socjalne prawa pracownika nikt nie walczył bo po co się wychylać sami mamy to co chcieliśmy kupe godzin i mniejsze pieniądze a doba ma tylko dwadzieściacztery godziny

Ktoś

Kiedys dobra firma teraz dla zwykłego pracownika nie ma nic i najlepiej jakbyś robił dzień i noc bo brak ludzi jak nic sie nie zmieni to niedługo prazesi i dyrektorzy sami zakasają rękawy i cheja w tory bo i ukraina już tu nie będzie przyjeżdzać

Po zmianie prezesa firma schodzi na psy zero podwyżek , a ostatnio dali premię kwartalną w granicach 150 zł , brak jakichkolwiek premii świątecznych i stado ukraińców ogólnie robi się dziadostwo czas szukać czegoś innego

Marcelka

Pracodawca solidny, wypłata zawsze na czas, za droga karta Multisport i brak pakietu opieki medycznej. Biurowiec Centrali w Poznaniu wypełniony w przeważającej większości fantastycznymi, sympatycznymi i pomocnymi ludźmi. Miłe, jednostajne miejsce, ale nie dla pracowników administracyjnych z ambicjami na więcej.

bejca

a to ile płacili wynagrodzenia kiedyś a ile płaca obecnie? napisz szczerze, śmiało, porównamy sobie. @anosz a możesz konkretniej coś o tym socjalu napisać?

Prawda
@bejca

Dla pracowników fizycznych nie ma kompletnie nic, nawet zwykłych bonów na swieta!Chciali by bys pracował 24h na dobe i pisał 8h.Co prawda bywa 13 pensja ale to z tych pienniedzy ktore zabrali ludzia obcinnajac pennsje o 20% i zabrali delegacje na bazie Konin pomimo ze niektorzy pracownicy sa 200,300 km od domu!

oregon

kiedyś płacili dobrze,a teraz niema delegacji na bazie.w tamtym roku poobcinali pensje i to niemało.

Pracuje w tej firmie krótko, ale wystarczająco długo by powiedzieć że wszystko jest jak najbardziej O.K. Wypłata na czas, socjal. Ludzie , jak to ludzie - różni bywają - ale w większości są godni zaufania i dobrze się z nimi pracuje. Solidnie polecam

argus

Brudasy, menele,hołota.

ziomek
@argus

Nie mierz wszystkich jednakową miarą.

Zostaw merytoryczną opinię o Torpol Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Torpol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Torpol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Torpol Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Torpol Sp. z o.o.