Mollon Cosmetics Sp. z o.o.

Józefosław

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 8 ocen.

Opinie o Mollon Cosmetics Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mollon Cosmetics Sp. z o.o.

Administrator

Czy ktoś wie, jak aktualnie przedstawia się sytuacja Mollon Cosmetics Sp. z o.o. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób zamieszkałych Józefosław i okolice oraz poszukujących zatrudnienia.

nick

Ktos skasował opinie a zapomnial o odpowiedzi samej firmy.... ciekawe. Nie ma to jak obiektywny portal.

ktos

Dzien dobry,mam rozmowe jako przedstawiciel handlowy na wojewodztwo lubelskie,prosze o informacje na temat tej firmy,zarobki,warunki zatrudnienia,znajomosc firmy na rynku itd

anonim

(usunięte przez administratora)

Mollon

Pańska opinia utwierdziła nas w przekonaniu o właściwej podjętej decyzji, aby Pana nie zatrudniać. Pana wpis jest również potwierdzeniem wystawionych Panu ocen od poprzednich pracodawców, którymi kierowaliśmy się w trakcie dokonywania wyboru pracownika. Słusznie Pan zauważył, że możne Pan narazić się na odpowiedzialność cywilną, a także karną, ponieważ Pana krytyka przekroczyła dopuszczalne granice, w tym naruszyła dobra osobiste przedstawicieli firmy Mollon Cosmetics Sp. z o. o. O dalszym postępowaniu w tej sprawie, będziemy informować Pana osobiście.

eee

Czy ktoś może przesłać swoje opinie?

admin

Mieliście styczność z firmą Mollon Cosmetics Sp. z o.o. lub z pracownikami? Wiecie coś na temat firmy? Napiszcie nam o tym, pomóżcie potencjalnym pracownikom.

Zostaw opinię o Mollon Cosmetics Sp. z o.o. - Józefosław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mollon Cosmetics Sp. z o.o.