Mollon Cosmetics Sp. z o.o.

Józefosław

Mollon Cosmetics Sp. z o.o.

Opinie o Mollon Cosmetics Sp. z o.o.

anonymous

Bardzo złe relacje / komunikacja pomiędzy właścicielami a pracownikami, jak ktoś pracował to wie o co chodzi, bardzo duża rotacja pracowników, w porównaniu do obecnie innych ofert pracy na rynku to nie polecam, proszę nie usuwać wpisu!

Zdziwiony
@anonymous 15.08.2018 09:03

Nie wiem skąd taka opinia! Jest zupełnie inaczej, kontakt i komunikacja wewnątrz firmy jest ok. Rotacja była ale parę lat temu!!! Widać że ktoś nie miał styczności z firmą obecnie.

Ja
@Zdziwiony 13.09.2018 13:19

Ściema jakiej mało. Coś im sie nie podoba to wywalają pracownika co pół roku zmiany. Prawdziwi weterani siedzą tam góra rok. Spychologia i krzyki na pracowników. I ogromne złe podejście właścicieli do pracowników.

anonymous
@Zdziwiony 13.09.2018 13:19

To proszę powiedzieć ilu pracowników odeszło od początku tego roku z firmy i jaki okres pracowali. Odpowiedz na "rotacja była parę lat temu".

qq

Czy ktoś może napisać jaka jest w tym momencie sytuacja w firmie, czy warto polecić ją do zatrudnienia, czy to są faktycznie francuskie kosmetyki?

Zła

Nie polecam.I tak skasują to tu albo będą straszyć sądem ale naprawdę nie polecam jeśli ma się szacunek do samego siebie bo pracodawcy nie mają go dla pracowników.

kaja

Profesjonalne produkty i wzorowy marketing. Atmosfera w pracy bardzo dobra, widać, że właściciele dbają o pracowników. Polecam do zatrudnienia.

xxx
@kaja 21.05.2018 11:56

Co to za komentarz? Jest zupełnie odwrotnie.

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Mollon Cosmetics Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Czy ktoś wie, jak aktualnie przedstawia się sytuacja Mollon Cosmetics Sp. z o.o. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób zamieszkałych Józefosław i okolice oraz poszukujących zatrudnienia.

nick

Ktos skasował opinie a zapomnial o odpowiedzi samej firmy.... ciekawe. Nie ma to jak obiektywny portal.

ktos

Dzien dobry,mam rozmowe jako przedstawiciel handlowy na wojewodztwo lubelskie,prosze o informacje na temat tej firmy,zarobki,warunki zatrudnienia,znajomosc firmy na rynku itd

Mollon

Pańska opinia utwierdziła nas w przekonaniu o właściwej podjętej decyzji, aby Pana nie zatrudniać. Pana wpis jest również potwierdzeniem wystawionych Panu ocen od poprzednich pracodawców, którymi kierowaliśmy się w trakcie dokonywania wyboru pracownika. Słusznie Pan zauważył, że możne Pan narazić się na odpowiedzialność cywilną, a także karną, ponieważ Pana krytyka przekroczyła dopuszczalne granice, w tym naruszyła dobra osobiste przedstawicieli firmy Mollon Cosmetics Sp. z o. o. O dalszym postępowaniu w tej sprawie, będziemy informować Pana osobiście.

eee

Czy ktoś może przesłać swoje opinie?

Mieliście styczność z firmą Mollon Cosmetics Sp. z o.o. lub z pracownikami? Wiecie coś na temat firmy? Napiszcie nam o tym, pomóżcie potencjalnym pracownikom.

Zostaw opinię o Mollon Cosmetics Sp. z o.o. - Józefosław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mollon Cosmetics Sp. z o.o.