Elster Sp. z o.o.

Nowy Sącz

Opinie o Elster Sp. z o.o.

Bogdan Peleryna kierownik produkcji

Zostali tam już tylko Stasiu i Tereska

Kolego, nikt Ci w Sączu tyle nie zapłaci ile Ci Wieczorek obieca. Ten złodziej okradł już tyle ludzi że dziwne ze jeszcze nie siedzi. Jedyne pieniądze które można od niego dostać to jedynie przez komornika. A co do urlopu to zależy od Twojej asertywności, jak się nie postawisz to nie dostaniesz.

remik

@mikołaj Twoje pytanie było śmieszne i mam nadzieję , że taki był zamiar jego postawienia ... daj spokój

liska

za to wyplata srednio co 3 miesoace :D

fredrich

no to powodzenia ze stasiem zycze

masakra

ta firma jeszcze dziala to jakas masakra i dramat na wyplate sie czeka z 43 miesiace juz sie chyba z tamtad wszyscy zwolnili a reszte zabral komornik daj se spokuj kolego z tym dziadostwem

Wiesz jak wyglądają urlopy w firmie Elster Sp. z o.o. ? Czy ciężko jest dostać urlop? Napiszcie w komentarzach!

Zostaw opinię o Elster Sp. z o.o. - Nowy Sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elster Sp. z o.o.