Kamtab Nowy wpis

Jeśli ktoś szuka tam pracy, odradzam całkowicie, każą pracować bez żadnej umowy pod pretekstem "okresu próbnego", a jak zrezygnujesz to nie dostaniesz wynagrodzenia i będą Cię ignorować.

Paulina Nowy wpis

Nie mogę znaleźć zbyt wielu informacji w internecie na temat pracy w firmie Provitus. Może któryś z pracowników chciałby podzielić się na forum informacjami na temat współpracy z tą firmą? Jak oceniacie warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawcę? Jeżeli ktoś ma informacje odnośnie aktualnej rekrutacji, również zapraszam do umieszczenia takiej informacji. Użytkownicy szukający pracy z pewnością będą za nią wdzięczni.

Magda

Pracowałam w tej firmie i stanowczo odradzam.Ta firma nie rejestruje na żadną umowę,człowiek jest osobą anonimową,wypłata jest 10 kadego m·ca ale z twojej wypaty zabiorą podatek tylko nie wiem od czego skoro nie masz umowy "jesteś anonimowy".Jeśli chcesz pracować na czarno i być niewolnikiem to jest twój wybór.JA MÓWIĘ NIE TAKIM FIRMOM,BO FIRMA POWINNA SIĘ NAZYWAĆ "KRZAK NIEWOLNIKÓW" A NIE PROVITUS.

Zostaw merytoryczną opinię o Provitus Sp.j. - Radzymin

Provitus Sp.j.