Prospona Sp. z o.o.

Nowy Sącz

Opinie o Prospona Sp. z o.o.

kondzi

A ktoś z was ustala to inaczej? Dziwię sie wam, że tak dajecie sobą mnaipulować, przecież w tym wszystkim chodzi o wasze warunki i zatrudnienie. Wiem, że to wlasciciel jes ustala ale nie popadajmy w paranoję i miejmy też wlasne zdanie i oczekiwania co do tego.

aaa

Ciekawe skąd masz informację o tym kto ile zarabia, i o wynikach finansowych firmy...

ik

lepiej uzgodnić od razu wynagrodzenie najlepiej wysoką podstawę i to NA PAPIERZE. A później jak to się często w życiu się zdarza może pozostać tylko walenie głową w mur. POWODZENIA haha

ktosio

witaj, w jakim dziale pracowałeś. Ile jest podstawy w dziale eksportu i ile można z premii wyciągnąć jeśli przy dobrych odbrotach. dziękuje z góry za dodatkowe informacje Marcin

ble

i nic poza tym. Mało płacą i nie ma określonej drogi awansu. Przez pewne układy w tej firmie się nie przebijesz. Prezesi są super, ale niestety omotani przez dyr generalnego, wpatrzeni jak w obrazek, który ich skubie i bierze 40 tysięcy zł a odkąd on tam jest to firma ma plecy.

Zostaw opinię o Prospona Sp. z o.o. - Nowy Sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prospona Sp. z o.o.