Opinie o Budownictwo Drogowe BUDAR Sp. z o.o. w Królewiec poprzeczny

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Budownictwo Drogowe BUDAR Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Budownictwo Drogowe BUDAR Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budownictwo Drogowe BUDAR Sp. z o.o. w Królewiec poprzeczny

Czy firma Budownictwo Drogowe BUDAR Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Pitol Nowy wpis

Firma rodzinna ???? a dla reszty (usunięte przez administratora) i brak szacunku do pracownika tyle w temacie.

Co jaki okres czasu w Budownictwo Drogowe BUDAR Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

olek Nowy wpis

Witam co kwartał

Hubo

Witam. Chciałem się z wami podzielić moim zdaniem na temat tej pseudo firmy. Posiadam numer do niejakiego Jarka Cz. z tej firmy w sprawie nawiązania współpracy z transportem materiałów sypkich po kraju. Już drugi sezon obiecuje ze sie za chwilę spotkamy i dogadamy szczegóły, a im bliżej terminu spotkania tym bardziej jest utrudniony kontakt z panem J. A nawet bywały takie sytuację że się nie wstawiał na umówione spotkania bez żadnej informacji. A z polecenia znajomego miała to być taka solidna i rzetelna firma. Jeśli wszyscy są tam tak inteligentni jak pan Jarosław i wykonują swoje usługi jak wyżej wymieniony pachołek to współczuję całemu Świętokrzyskiemu że tacy ludzie pracują i mają kontakt z ludźmi. A użytkownikom ich pseudo usług gratuluję że takie ofermy zatrudniają.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Budownictwo Drogowe BUDAR Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Michal

@luk a dlaczego pracowałeś tak krótko?

Luk
@Michal

Sam dalem ciala, sluchajac " kolegow " , dluzsza historia ale moze wroce, bardzo bym chcial

Luk

Pracowalem dosyc krotko, ale jak dla mnie firma bardzo dobra, dbajaca o pracownikow, szczegolnie Prezes Waldemar, bo z nim mialem stycznosc.

Norbert

Gdyby prawdą było to co napisałeś to forum by wrzało!

Takbylo
@Norbert

Byla taka sytuacja w tym roku , ze pare osob rzucilo dobra prace, mieli zapewnienie ze wyjada do niemiec, wszystkie papiery byly gotowe a jednak j ie pojechali I to nie z ich winy.

Czy firma BUDAR prowadzi praktyki dla uczniów ze szkół zawodowych? Jeśli tak to jak one wyglądają?

Budar

Budar oszukuję ludz, każe im się zwalniać z innych firm i przejść do nich za lepsze pieniądze za granicą, i zrobić badania lekarskie i czekać 2 mieśące i obiecuję że będzie praca a jak pojedziesz to możesz za tydzień wrócić i już nie pojedziesz.

Bardzo dobra firma to i narzekających nie ma? szkoda, że dawno nikt nie pisał.

Coś wam się pomieszalo . Teraz operator ma stawkę netto 18 ! No i co wy mówicie ?

piotr

LUDZIE!!!!!wy tak serio??12 zł na godz.to dobra stawka, czyli pensja niecałe 2000tyś złotych za msc jak w kodeksie pracy. Boże, kierowcy z bożej łaski, nidługo w marketach kasjerzy bedą mieli lepsze stawki niż wy,żalllllll

majkel
@piotr

A co masz do kasjerów w markecie. ? znalazł się Chołowczyc Ciężarówek. Ponoć jak któś nie potrafi liczyć to idzie na kierowcę .

morales

Witam pracowałem tam 5 lat i zero szacunku dla pracownika masz tylko zap.... stawki 12 kierowca operator trochę więcej 13 i 14 zł nowi,zimom najlepiej jak byś wyparował tylko wybrani robią na bazie,albo podpier..... typu A i J Pacior i jego brat Fred,jak coś zobaczą ze popsułeś to od razu wie góra i do obciążenia .Prezes W na rozmowie opowiada ze panowie wozimy wszystko legal tak jak w papierach a na budowie wychodzi ze 4 oski robią za wozidła po 25 ton a 3 oski z tandemem po 30 t po drogach publicznych 30 km w jedną strone na piaskownie i najlepiej robić 10 lotów .Przerwa w pracy odtrącona pół godz z dniówki jednym słowem dno, ale BUDAR płaci Pozdro

Marcin**

Pracowalem w tej firmie i nie warto sie nia interesowac.Duzo obiecuja jak przyjmuja ludzi a potem wszystko idzie w zapomnienie.W sezonie jak jest robota to i za robisz ale ponad 300 godz ale jak przeliczysz to 10- 11 zl na godz. Kierowniki zero pojecia ale jak cos to na pracownikow zgonia i na swoje wyjda.A jak ma pojecie to wykorzystac ludzi do cna(tak jak bys robil na akord a placone z godziny).Jak zima pojdziesz upomnac sie o prace to powiedza ze przeciez placimy ale nie odrobisz z godzin to latem musisz oddac. Kierownictwo nie ma szacunku do ludzi. Nawet przerwe pol godz zabieraja co nie powinni.

oskar:-) :-) :-)

Ekipa super pozdrawiam chłopaków z A1 Stryków. Jest tam parę kurewek ale da się pracować. Zarobki nie było tragedii. No lipa trochę z zimą dostajesz podstawę siedzisz w domu a później musisz oddać. Ogólnie mile wspomina pracę w tej firmie.

pablo

witam Co do pracy w firmie BDB odradzam. Pracowałem kilka lat i powiem szczerze bez rewelacji. Sprzęt ok w miarę nowy, ale kasa TRAGEDIA jak pisał poprzednik jak raz dostaniesz stawkę to koniec!zero negocjacji nie pasuje drzwi otwarte i dziękujmy!!!(usunięte przez administratora)

gg

A tak zapytam pod wzgledem formalnosci jaka ci zproponowali stawke i na jakim odcinku miał bys robic oraz co ci powiedzieli z praca?

Słuchaj ja tez z kumplem dostalismy oferte pracy w tej firmie w chrakterze operatora koparki ale głeboko sie zastanawiam z tego powodu ze zima u nich morze byc tragiczna pod tym wzgledem ze daja ci podtstawe za okres postpju a ty puzniej musisz im to zwrucic czyli juz na dziendobry jestes w olecy te miesiace ktore był przestuj

tadeusz53

witam,chciałem dowiedziećsię o warunki pracy w firmie budar dostałem ofertę pracy jako operator koparki

Pracuje w firmie Budar juz od dłuższego czasu i powiem krótko nie warto sie tą firmą interesować stawki bardzo niskie i jesli juz dostanies to nie licz na podwyżke atmosfera tragedia kierownictwo nie ma pojęcia o pracy wykonuja pewne rzeczy po 3 razy i wydaje im sie ze wszystko oki pracownika traktuja jak przedmoit jesli podpadniesz odezwiesz sie to mozesz liczyć sie z tym ze miesiac posiedzisz w domu !!! A TERAZ NAJWAZNIEJSZE nie ma postojowego ale wegług umowy dostajesz to co masz na umowie ale w następnym miesiącu zostanie Ci to zabrane jesli to odrobisz a jesli nie to twoj minus rosnie ja miałem do oddania 4.5 tys i sie okazuje ze odrobisz to dopiero w czerwcu i koło sie zamyka Jesli chodzi o umowy to nowi pracownicy nie dostaja na stałe tylko na miesiąc pozniej dzien przerwy i znowu 2 umowy i tak w koło mogłbym wiecej napisac na początek masz 10 zł pozniej 13 zł i ta stawka jest nie do przebicia kierowcy wozidła czy czterooski mają po 13 zł operatorzy troche wiecej pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Budownictwo Drogowe BUDAR Sp. z o.o. - Królewiec poprzeczny

• Jak się pracuje w Budownictwo Drogowe BUDAR Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Budownictwo Drogowe BUDAR Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Budownictwo Drogowe BUDAR Sp. z o.o.?

Budownictwo Drogowe BUDAR Sp. z o.o.