Opinie o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski w Koluszki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski w Koluszki

Andzi@

Praca do lekkich nie należy. Dużo godzin. Stawka nieproporcjonalna do obowiązków. Brak premii , socjalu , żadnych dodatków dla pracowników. Na papierze najniższa krajowa . Jedyny plus wypłata na czas . Ale w obecnych czasach to nic nadzwyczajnego. Nikt w mięsnym sklepie nie chce pracować za proponowaną stawkę Zero zainteresowania ogloszeniami o pracę.

Lidia

@126, przedstawiłaś kwestię wynagrodzenia w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski, która Cię nie satysfakcjonuje. Jak natomiast przedstawiają się w tym momencie pozostałe warunki, które mogą zostać zaproponowane przyszłemu pracownikowi na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie?

Na chwilę obecną niskie zarobki . W porównaniu z innymi pracodawcami w tej branży najniższa stawka godzinowa Duże wymagania wynagrodzenie na godZ najniższa krajowa. Nie polecam .

Lidia

@NILA dlaczego tak uważasz? Mogłabyś rozwinąć swoją myśl? Na pewno zainteresuje również innych użytkowników forum, którzy zastanawiają się nad rozpoczęciem współpracy z tym pracodawcą.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Lidia

Od pewnego czasu, nikt nie zdołał dodać żadnej opinii na temat Zakładu Mięsnego, ani udzielić odpowiedzi na poprzednie komentarze, może wśród odwiedzających forum są obecni pracownicy którzy napiszą jak obecnie wygląda sytuacja, czy są oferty pracy?

@Lidia

Lidia, daj sobie spokój. Wiem co piszę. Pozdrawiam

NILA
@Lidia

BARDZO DOBRY DO WYZYSKU LUDZI

byly robol

Praca, w ktorej umowe mozna zobaczyc nie wczesniej niz po roku przepracowanym,niepewna bo jak jest zapieprz to im wszystko pasuje, a jak jest malo roboty to w srodku zimy zwolnia tak bez powodu. Płacą zawsze na czas, pracuje sie zawsze ponad norme godzin, oczywiscie nie oficjalnie i najlepiej nie brac urlopu,Pani Agnieszka wpieprza sie wszedzie gdzie nie trzeba, dziwie się ze jeszcze nikt jej duzego nosa nie przytarł,a nie zwolnia jej bo jest od tego od czego byl kiedys zaufany Mariuszek ,na ktorym sie przejechali. Na niej tez sie przejada . Pretensje maja do ludzi ze towar nie idzie a ceny maja zawyżone, jak jest mozliwosc szukac sobie innej pracy bo oni sie ludzi nie beda litowac jak bedzie ktos pracy potrzebowal

ciut

Pewnie, że jak są wyższe zarobki @xkaoo, to jeszcze lepiej.

dociekliwa 183

Państwo Piekarscy zapomnieli chyba i od ładnych kilku lat nie dopełniają takich zobowiązań jak;Pracodawca ma obowiązek zapewnić pranie i konserwację odzieży roboczej. Jeżeli nie jest w stanie tego zrobić - może obarczyć tym obowiązkiem pracownika. Wówczas musi wypłacić stosowny ekwiwalent pieniężny.!!!!!!!!!! Małe pytanie , gdzie są pieniądze tych wszystkich pracowników o szukanych na samym ekwiwalencie???

Była pracownicac

Firma która nie rejestruje pracowników na sklepach. Juź najwyźszy czas powiadomić PIP moźe jak zapłacą karę finansową to się zmieni. A do tego ta niby menage Paulinka wymądrza się a wielkie g się zna. Nadaje się tylko do załadunku.

Nie pracować jak tak źle.

Łukash

Odradzam pracę w tej firmie. Zwalniają pracownika po pół roku tyrania, mówiąc, że jest mniej pracy a za dwa dni wieszają w swoich sklepach ogłoszenia o zatrudnieniu. Ogłoszenia wiszą po kilka miesięcy i nikt się nie zgłasza do pracy. LUDZIE JUŻ SIĘ POZNALI NA SZ. P. PIEKARSKICH Zero szacunku dla ludzi. Liczy się tylko KASA i nic więcej.

Witek

A dajcie spokój ta firma schodzi na psy !!! nie szanuje się pracowników,na święta nawet zyczen Piekarscy nie złożyli swoim pracownikom nie mówiąc już o premii co za dziadoki!!! żenada do kwaadratu!!!

Zgadzam się z Pana zdaniem , że bez osób zatrudnionych na stanowiskach biurowych firma nie mogłaby funkcjonować w normalny sposób, ale sam Pan napisał ,,Oczywiście, pracownicy fizyczni odwalają całą najgorszą robotę, która jest podstawą zarobku firmy,, i dla tego uważam ,że zarobki pracowników powinny byc proporcjonalne do wkładu pracy , z której dana firma czerpie zyski :) pozdrawiam .

Wiadomą rzeczą jest , że pracownicy fizyczni wykonujący najcięźszą prace muszą zarobić na całą armię: osób pracująćych ,, bezproduktywnie,, . Więc, nie ma się co dziwić, iż to właśnie ta grupa ludzi powinna zarabiać najwięcej !? Bo to właśnie, dzięki pracy ,,fizoli,, cała reszta ma swoje wypłaty :/

iza

Taaaaa najgorzej jak Ci na gorze w (usunięte przez administratora) maja pracowników,a pracownik to też człowiek Panowie Piekarscy

,,Szanowne Panie,, z tego co tu piszecie wynika , że doskonale się znacie . Wiem , że w firmie nie dzieje się najlepiej , i niesprawiedliwości jest wiele . Więcej praw mają osoby , które tak naprawdę na to nie zasługują . Ale to nie powód, żeby obrażać, ubliźać sobie na wzajem :/. Ta firma to duża machina , która działa dzięki pracy małych ,, trybików,, . Jezeli , własciciele tak bedą traktować i opłacać te ,, trybiki,, wkrótce bedą mieli maszynę bez ,,zasilania,, ,która małymi kroczkami dzięki całej polityce firmy padnie :p. I po co nerwy i chore sytuacje? ? Ta firma zniszczy się sama .

Marlenka Wu

Różnica między nami jest taka ze ja odważylam się odejść i otworzyć małą firmę i nie patrzeć na wasze fałszywe buźki A Wy zapier..... nadal za ladą .więc odpowiedź sobie na pytanie która z nas jest bystrzejsza i jakie ma podejście do pracy.zamiast opier...komuś D....na zapleczu trzeba było ruszyć głową i pomyśleć nad sobą.jeszcze dużo musicie się nauczyć A przede wszystkim szacunku do drugiego człowieka.jeśli tego nie ogarniecie zawsze będziecie miec pod górkę.Sorry ale nie mogłyśmy pozwolić na to żebyście pomiataly ludzmi.kto dolkki pod kim kopię ten sam w nie wpada..I Wy wpadlyscie.każde stoisko obok miało wyrobione zdanie o was.przez Was była taka rotacja pracowników.albo uciekali albo przez donosicielstwo zostali zwolnieni.

Marzena

Gdybyś miała odrobinę szacunku to byś uzywala innego słownictwa ale jak ktoś taki jak ty może inaczej pisać było widać po twojej obsłudze klijentow kim jesteś ,ZAJMIJ SIE SOBA KIM JESTES I JAKA WARTOSC MASZ TY PO TYM CO OPOWIADALAS TO CIEBIE KTOS GOZEJ PONIEWIERAL NIE MUSZE CI PISAC CO I JAK BO SAMA WIESZ CO MAM NA MYSLI ZAJMIJ SIE SWOJA DUPA

Marzena

Szkoda że nie pamiętasz jak najezdzalas na p.Agnieszkę od jakiej ja wyzywalas i szefostwo szkoda że nie umiesz się na forum chociaż przyznać ktoś fałszywy a ty jaka ?nie większy ubaw niż mieliśmy my z was Ja również żegnam was środkowym palcem ,to ty tak mieszalas z ..........Ale karma wraca czas i przyjdzie na ciebie tylko konsekwencje większe do poniesienia żegnam palcem środkowym. Zero tolerancji DZIECINADA

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski - Koluszki

• Jak się pracuje w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski?

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski