Malinex MIX S.C. Malinger Roman Malinger Agnieszka

Opinie o Malinex MIX S.C. Malinger Roman Malinger Agnieszka

Jacek

Czy jest jakiś problem i dlatego nie piszecie? Myślałem, że dowiem się coś o pracy.

Pan Marek

Powiedzcie mi to w twarz.

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Poznań.

sonko

ciekawski, zawsze warto aplikować. Ostatnio co prawda nie poszukiwali nowych osób, ale myślę, że na wakacje taka rekrutacja będzie miała miejsce. Obserwuj.

Witam ponownie. Jest jeszcze większy syf jak był. Ostatnio zwolniło się dużo osób-na hurtowni atmosfera nie do zniesienia. Obcinane wypłat za byle co, jebn.. kierownik magazynu- jak tak dalej pójdzie to szefostwo i jego rodzinka sami będą pchać ten wózek bo WSZYSCY sobie szukają nowej pracy.NIE POLECAM.

tez tam byl

Dobrze powiedziane. Jak już masz wolną sobote to pokrywasz to urlopem. Pensje OK??? W przeliczeniu na godziny wychodzi około 10 zł to nie wiem czy za taki nakład pracy warto. Atmosfera - bez komentarza. Pełen socjal jak to w ogłoszeniach raczą pisac ogranicza się do dyszki na pranie i premii świątecznej która jest z roku na rok konsekwentnie pomniejszana. A poza tym 2 tyg w roku urlopu, zus od najniższej. Raczej nikomu bym nie polecał, no chyba że masz stalowe nerwy i końskie zdrowie. Ps. w tej firmie się nie choruje....... :-/

anonin

proszę o nie podpisywanie się moim nickiem-to wszystko kłamstwa-wolne weekendy w malinex???jak już piszesz takie bzdury to dam ci radę-włącz sobie komputer-jest taka strona w internecie jak "google" wpisz sobie pojęcie "weekend" i przeczytaj-WEEKEND WOLNY to się zaczyna piątkiem popołudniu + cała sobota i niedziela-chyba że lubisz wstawać w weekend o 3:00 w nocy. pensja jest ok. ale...nic za darmo-zapomnij o 8 godź. pracy,nienormalne godziny pracy (od 4:00 do 12 lub dalej),urlopu tylko 2 tygodnie latem,zus od najniższej pensji-policz czy warto.

Pracowałem tam kilka lat i w żadnej innej pracy nie miałem tak ciekawej pensji jak tam, plus wolne weekendy,wieczory i święta. Polecam

faktycznie-atmosfera pracy jest bardzo dobra,zarobki super,pełen socjal,żyć nie umierać...OCZYWIŚCIE TO ŻART!!! powyższą opinię pisał chyba ktoś z najbliższej rodziny, albo ktoś...nienormalny-osobiście nikomu nie polecam tam pracować-chyba że chce się szybko nabawić nerwicy-wszystko tylko ładnie wygląda na rozmowie kwalifikacyjnej-pozdrawiam:-/

Zostaw opinię o Malinex MIX S.C. Malinger Roman Malinger Agnieszka - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Malinex MIX S.C. Malinger Roman Malinger Agnieszka