Opinie o Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. w Zamość

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.
counter
2 1 11 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.?

Krystian Nowy wpis

Przyjmują nawet teraz ?

Xxx Nowy wpis

Witam jak zarabiają operatorzy maszyn w PRD?

TakNie

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.?

toldi
@Pytanie

tak przyjmuje wszystkie osoby,by robili?

Janusz Nowy wpis
@toldi

Możesz powiedzieć mi coś na temat wynagrodzenia w Przedsiębiorstwie Robót Drogowych? Na jaką pensję może liczyć osoba bez doświadczenia? Ciekawi mnie też czy pracownicy mogą się tutaj spodziewać jakichkolwiek kursów i szkoleń, wiesz coś na ten temat?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

A.K.N.M

Witam. Pan Prezes jest Ok!!! Oby tak dalej. Pobory na czas. Zawsze w terminie .Jest również premia. Także roczna. Jesteśmy zadowoleni. Jest małe "ale"Prosimy o tzw. wczasy pod gruszą. Będzie to bardziej sprawiedliwie . Na daną chwilę z wycieczek korzystają te same osoby zabierając dzieci i wnuki. Wiadome, że ilość miejsc jest ograniczona. Jak pojawi się ogłoszenie o kuligu lub wycieczce praktycznie nie ma już miejsc. Wszystko dzieje się w tzw. zorganizowanej grupie. A wszyscy płacimy składki. Więc niech również inni skorzystają wybierając sobie góry lub inne ciekawe miejsca. Pozdrawiamy.

Tak11Nie

Opinie dotyczące pracy w Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. to cenne wskazówki dla osób rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Tak1Nie

także

O rany, taka umowa o pracę jest zdecydowanie czymś rzadkim teraz bo wszędzie teraz zapewniają śmieciówki, a na socjale można liczyć oprócz tych szkoleń? Dzięki za odpowiedź

piotrek

u mnie też tak było,ale ci co donoszą mają dobrze...Ogólnie nie polecam.

Tak4Nie
Maciej

nie placa za nadgodziny, urlop do wykorzystanie kiedy pozwala kierownik a nie kiedy sie samemu chce, zalezy na jakiego kierownika sie trafi.

Tak5Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. - Zamość

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.