Opinie o Ania2 Sklep Andrzej Kocyk w Pilawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ania2 Sklep Andrzej Kocyk. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ania2 Sklep Andrzej Kocyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ania2 Sklep Andrzej Kocyk w Pilawa

Lolo Nowy wpis

Nie polecam w tej firmie jest gorzej niz w obozachh wykanczalnia ludziiiiiii

Kris Nowy wpis

Zdarzyło mi się poznać aspekty pracy w tejże firmie i szczerze nie polecam. Roboty często gęsto dużo (głównie weekendy), godzin do przepracowania zdecydowanie więcej niż ustawa przewiduje. Mało tego przemiał pracowników tak duży, że zawsze praktycznie kogoś do pracy brakowało, więc musieli pracować ci co się jeszcze ostali... A jak nie ma stabilizacji pracowników, to kierownictwo się wścieka, że to czy owo nie zrobione, ale jak ma być zrobione jak nowi jeszcze się wszystkiego nie nauczyli, a starsi pracownicy no sorki ale w już napiętym czasie wszystkiego nie ogarną. Nowi widząc jak to wygląda, że od początku żyją w takim stresie po jakimś tygodniu, czy tam dwóch uciekają gdzie pieprz rośnie ( co wcale nie dziwi). I jak tu dbać o klienta, kiedy "Władza" nie dba o pracowników, którzy są znerwicowani? Jeśli natomiast chodzi o asortyment to ok, nie mniej nie polecam tam pracować.

żartowniś:)

Piszesz ,,Słyszałem" a podpisujesz się nickiem Olga? :) haha ale wtopa, coś tu brzydko pachnie:)

Zostaw merytoryczną opinię o Ania2 Sklep Andrzej Kocyk - Pilawa

• Jak się pracuje w Ania2 Sklep Andrzej Kocyk?

Zobacz opinie na temat firmy Ania2 Sklep Andrzej Kocyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ania2 Sklep Andrzej Kocyk?

Ania2 Sklep Andrzej Kocyk