Ania2 Sklep Andrzej Kocyk

Pilawa

Opinie o Ania2 Sklep Andrzej Kocyk

Kris

Zdarzyło mi się poznać aspekty pracy w tejże firmie i szczerze nie polecam. Roboty często gęsto dużo (głównie weekendy), godzin do przepracowania zdecydowanie więcej niż ustawa przewiduje. Mało tego przemiał pracowników tak duży, że zawsze praktycznie kogoś do pracy brakowało, więc musieli pracować ci co się jeszcze ostali... A jak nie ma stabilizacji pracowników, to kierownictwo się wścieka, że to czy owo nie zrobione, ale jak ma być zrobione jak nowi jeszcze się wszystkiego nie nauczyli, a starsi pracownicy no sorki ale w już napiętym czasie wszystkiego nie ogarną. Nowi widząc jak to wygląda, że od początku żyją w takim stresie po jakimś tygodniu, czy tam dwóch uciekają gdzie pieprz rośnie ( co wcale nie dziwi). I jak tu dbać o klienta, kiedy "Władza" nie dba o pracowników, którzy są znerwicowani? Jeśli natomiast chodzi o asortyment to ok, nie mniej nie polecam tam pracować.

żartowniś:)

Piszesz ,,Słyszałem" a podpisujesz się nickiem Olga? :) haha ale wtopa, coś tu brzydko pachnie:)

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Ania2 Sklep Andrzej Kocyk - Pilawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ania2 Sklep Andrzej Kocyk