Miłosław Sp. z o.o. Gospodarstwo Rybackie

Miłosław

Miłosław Sp. z o.o. Gospodarstwo Rybackie

Opinie o Miłosław Sp. z o.o. Gospodarstwo Rybackie

anonymous

Witam !!! Jestem wędkarzem z miejscowości Śrem ,tak zwanym Karpiarzem (złap i wypuść) i mam do was pytanie czy w najbliższym czasie planujecie jakieś zmiazy w zezwoleniach na wodach np. Grzymysław ,Trąbinek czy Nowiec ? Chodzi mi głównie o wędkowanie w nocy. Dużo wędkarzy od was odchodzi z tego względu że nie można wędkować w nocy. Czy może w najbliższym czasie się coś zmieni i będzie można w końcu na waszych wodach wędkować w nocy ? Lub czy nie można by zrobić jednego ze zbiorników np.Trąbinek który jest pięknym zbiornikiem tylko dla wędkarzy takich jak Ja czyli (złap i wypóść ) oczywiście z możliwością łapania w nocy . Napewno taki zbiornik cieszył by się wielkim powodzeniem karpiarzy bo o takich zbiornikach coraz częściej słychać, a dla was by był popyt na zezwolenia. Pozdrawiam

Chcesz szczerze porozmawiać o firmie Miłosław Sp. z o.o. Gospodarstwo Rybackie? Zapraszamy na nasze forum

Zostaw opinię o Miłosław Sp. z o.o. Gospodarstwo Rybackie - Miłosław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miłosław Sp. z o.o. Gospodarstwo Rybackie