Wieczorek Firma Maciej Wieczorek

Gostyń

Opinie o Wieczorek Firma Maciej Wieczorek

tak, uważam, że pracownik powinien dostawać premie i byc w ten sposób doeniany - niestety rzeczywistość jest jaka jest

NieFrajer

UWAGA NA [usunięte przez moderatora] MARKETING MLM!! PANOWIE WIECZOREK I DZIKI NACIAGAJĄ NAIWNYCH LUDZI DO "ZARABIANIA" PIENIEDZY... - DLA NICH SAMYCH, TYLKO I WYŁĄCZNIE!!!!!

WYSOKI SĄD

Firma ma siedzibę w Gostyniu na Tkackiej 10. To tutaj mieści się biuro oraz zakład produkcyjny maszyn do produkcji chleba.

Szukasz pracy?

kol

czy ktoś się orientuje gdzie firma ma przedstawicieli (miejscowośc,

komornik

robert - 2013-01-14 19:41:08 Nic się nie zmieniło , ( usunięte przez administratora ), Cały czas narzekacie zróbcie coś pożytecznego i się zwolnijcie gdzie indziej będzie wam lepiej

sczep

Potwierdzam - uważajcie na tego Pana, praca jest ok ale wypłaty już nie - ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Wieczorek Firma Maciej Wieczorek - Gostyń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wieczorek Firma Maciej Wieczorek