counter
3 2 4 5 1
becker Nowy wpis

Pracowałem we wszystkich lubińskich piekarniach i o piekarni p.(usunięte przez administratora)nie mam najlepszego zdania. (usunięte przez administratora)ł. Ratował nas zawsze polepszacz , który jest sypany bez opamiętania do wszystkich chlebów i bułek. Ludzie przetrzyjcie oczy i zacznijcie się interesować co jecie. Pytajcie sprzedawców o informację o pieczywie. Z lubińskich piekarń to jeszcze stara piekarnia na (usunięte przez administratora)pieką chleby bez polepszaczy - trzymają się starych receptur - polecam.

Tak1Nie

NICK Nowy wpis
@becker

Panie Becker, prosze mi powiedziec dlaczego Pan "zwiedzil" tyle piekarni w Lubinie? Nawet w tej najlepszej piekarni nie pracowal Pan za dlugo? Jaka jest tego przyczyna? Pozdrawiam

TakNie

qwe123 Nowy wpis

Pieczywo z tej piekarnii jest najpawdopodobniej najlepsze w Lubinie. By utrzymać jakość na tym poziomie ,to musi być ciężka praca jak zwykle bywa w tej branży,ale co za tym idzie godne zarobki za wykonaną pracę!!

Tak2Nie

buła

ty chyba(usunięte przez moderatora)jesteś, tam pracować to samobójstwo. człowiek leży!!!

Tak5Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Jacyszyn Małgorzata - Lubin

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

3/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad