Piekarnia Jacyszyn Małgorzata

3 2 5 5 1

Opinie o Piekarnia Jacyszyn Małgorzata

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja Jacyszyn Małgorzata Piekarnia na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby benefitów pozapłacowych, mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób pochodzących z Lubin oraz okolic i mogą ułatwić podjęcie decyzji związanej z podjęciem zatrudnienia w firmie.

TakNie

becker
 Opinia

Pracowałem we wszystkich lubińskich piekarniach i o piekarni p.(usunięte przez administratora)nie mam najlepszego zdania. (usunięte przez administratora)ł. Ratował nas zawsze polepszacz , który jest sypany bez opamiętania do wszystkich chlebów i bułek. Ludzie przetrzyjcie oczy i zacznijcie się interesować co jecie. Pytajcie sprzedawców o informację o pieczywie. Z lubińskich piekarń to jeszcze stara piekarnia na (usunięte przez administratora)pieką chleby bez polepszaczy - trzymają się starych receptur - polecam.

Tak1Nie

NICK
@becker 12.02.2014 18:53

Panie Becker, prosze mi powiedziec dlaczego Pan "zwiedzil" tyle piekarni w Lubinie? Nawet w tej najlepszej piekarni nie pracowal Pan za dlugo? Jaka jest tego przyczyna? Pozdrawiam

TakNie

qwe123
 Opinia

Pieczywo z tej piekarnii jest najpawdopodobniej najlepsze w Lubinie. By utrzymać jakość na tym poziomie ,to musi być ciężka praca jak zwykle bywa w tej branży,ale co za tym idzie godne zarobki za wykonaną pracę!!

Tak2Nie

buła
 Opinia

ty chyba(usunięte przez moderatora)jesteś, tam pracować to samobójstwo. człowiek leży!!!

Tak5Nie

Zostaw opinię o Piekarnia Jacyszyn Małgorzata - Lubin