Agrofreeze S.A.
2 17 23 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 107 dni.

Czym Agrofreeze S.A. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Anna Nowy wpis

Normalna firma na aktualne czasy, są benefity i premie oraz wyjazdy wynagrodzenie może nie powala, ale jak na region to nie jest źle, szanuje się ludzi

Tak2Nie1

Iga Nowy wpis

Tak jak w każdej firmie bywa różnie , są różni ludzie i z różnym nastawieniem, zdarza się ciężka praca i w weekendy, ale coś za coś - płacą setki i dodatki, a dla wyróżniających się premie oraz benefity. Generalnie w porównaniu do regionu to źle nie wypadają. ja od jakiegoś czasu widzę zmianę nastawienia kierowników , najwyraźniej wiedzą co i jak oraz chcą słuchać ludzi z produkcji, jest większy porządek , dużo zmian na plus tak od dwóch lat.

Blondi96 Nowy wpis

wcale nie jest tak jak piszecie. Sama pracuje i wiem co mówię. Źle nie jest dla kogoś kto chce pracować poza tym 7 dni w tygodniu jak ktoś powiedział wyżej jest tylko w sezonie. Da sie wytrzymać te kilka miesięcy i poświęcić w zamian za niezłe zarobki. Coś za coś chcecie dobrze zarobić -trzeba (usunięte przez administratora) za siedzenie na forum i narzekanie pieniędzy nie będzie. I nie zawsze jest 12 godzin bywają dni ze jest krócej jedno wiem na pewno wytrzymać się da tylko trzeba chciec.

Tak4Nie

Ranking
Iwona

@anonymous Jeżeli posiadasz aktualne informacje o firmie, to czy mógłbyś napisać na jakie warunki zatrudnienia może liczyć nowy pracownik? Czy firma Agrofreeze zatrudnia pracowników na umowę o pracę czy umowę zlecenie? Czy istnieje coś takiego jak okres próbny dla nowych pracowników?

Tak4Nie

Ewelina

Czy tak dobrze się pracuje, że od dawna nikt nie pisał? Szkoda

anonymous
@Ewelina

a to jeszcze ta firma istnieje

Tak1Nie

anonymous
@anonymous

a czemu mialaby nie istniec?

Iwona

@anonymous Firma Agrofreeze nadal istnieje, ale właścicielem firmy jest duńskie Orskov Foods. Firma na swojej stronie internetowej podaje, że ma dwa zakłady produkcyjne. Jeden w Czaplinku, a drugi w Zajezierzu. Jeżeli chciałbyś zaaplikować do tej firmy, to najlepiej wysłać do nich maila. Adres znajdziesz na tej stronie https://www.agrofreeze.pl/38-praca.html Kto z Was pracuje w Agrofreeze i jest zadowolony z pracy w tej firmie?

Tak1Nie

bialy murzyn

najgorszy syf jaki moze byc placa 11,50 na h co daje nie cale 8 zl do reki praca po 10 h o premii zapomnijcie przymusowe zostawanie co 2 dzien do sprzatania po 1,5h ciagle popedzanie i krzyczenie na pracownikow towar splesnisly i zgnily pakowany do workow jak i ten ktory lezy juz na ziemi pakowany szuflami z calym brudem spowrotem na tasme i pozniej to ludzie gdzies w domach jedza o zgrozo brak wolnego caly tydzien na okragla praca jak na plantacji za czasow niewolnictwa pod grozba zwolnienia totalne upodlenie i wyzysk pracownika nie patrzac na jego zdrowie i sily normalnu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ja w 3 rzeszy ludzie omijajcie z daleka ta firme bo jedyne co moze was tam spotkac to utrata zdrowia i nerwow moze kiedys pip zrobi z nia porzadek

Tak8Nie
Dick

A jak warunki pracy i płacy w Zajezierzu - tak z ciekawości?

ciekawy

a ile zarabia tam magazynier/operator wozka widlowego ? :) pozdroo dla wszystkich :)

AAA
@ciekawy

1500 ZŁ DOŁAPY

??
@AAA

Chyba masz jakieś złe informacje. W kadrach pracujesz??

CAŁA PRAWDA@ Czaplinek

No cóż od czego by zacząć!!!!! Jeśli ktoś kiedyś wam zasugeruje, że można tam dużo zarobić to owszem w sezonie pracując 7 dni w tygodniu przez cały miesiąc to ok 2,5 tys przy stawce minimalnej, ale należy pamiętać o tym ze jeśli idziesz na nockę z niedzieli na poniedziałek to kończysz pracę o godz. 7 rano i musisz przyjść na godz. 15 więc możesz zapomnieć chociażby o zalecanym przez lekarzy min. 7 godz snu a co dopiero o 8 godz. przerwy od pracy. A jeśli przeliczysz zarobki do czasu i wkładu pracy oceń to sam :) :) :) Co do warunków to ciągłe zimno odbija się na zdrowiu w przyszłości jak i obecnie, doliczając w przypadku panów możliwość przerzucania w ciągu 8 h ilości od mniej więcej od 10 do 50 ton daje efekty począwszy od kręgosłupa, układzie kostno szkieletowym, naciągniętych mięśniach począwszy. A co najlepsze często można usłyszeć szybciej, za mało i że się za często chodzi na zwolnienie. Przepisy PIP i BHP istnieją tylko w teorii tz. praca na chwiejnych paletach powyżej 2 m norma jak i min. ciąganie paleciakiem tych dopuszczalnych powyżej 1 tony lub 900 kg stelaży, ochrona słuchu jak najbardziej istnieje zwłaszcza gdy przyjeżdża inspektor PIP wtedy nie oczekiwanie kalibrownica jaki oczyszczarka nie działa. Przy alarmie o wycieku amoniaku wyjście na zewnątrz na ok 30 do 45 min szybkie wietrzenie i jazda ,,Arbeit Macht Frei" bo po co kogoś zawiadamiać o wycieku i żeby sprawdził instalację a co do amoniaku to zapach czuć nazbyt często zwłaszcza na paczkarni. Kodeks pracy????? Zapytajcie ludzi którzy pracują powyżej 2 lat ile razy dostali wolny płatny dzień w tygodniu za przepracowaną niedziele :) :) :) Przyjmują się do zakładu podpisujesz lojalkę ale przestaje on obowiązywać gdy łamane jest prawo a więc J W P psełdo dyrektor Sebastian Żukowski chcąc zaoszczędzić nieco pieniążków polecił swoim pracownikom podkopać kanalizę do rzeczki i puszczać tam ścieki z produkcji a używane są tak środki czyszcząco żrące!!! Efekt sprawa w toku ale jak na razie nic nie słychać w lokalnych mediach co postanowiła prokuratura. A co do końcowego produktu tego zakładu to odbiorcy powinni być zadowoleni jeśli tolerują takie standardy przykłady : notoryczne i nagminne polewanie wodą w celu zwiększenia wagi ok raz jestem w stanie zaakceptować ale przy każdy etapie produkcji daje to 3 lub 4 efekty częste zwroty; ale najbardziej podobało mi się mieszanie np. świeżej z lekko podgniłą cebulą oraz takie oto hity mieszanie produktów z datą produkcji z przed 10, 5 lat idt ze świeżymi a do tego etykieta z danego dnia produkcji i jest git a jak powszechnie wiadomo mrożonki nie mają daty przydatności do spożycia he he. I to by było pokrótce tyle więc jeśli chcecie dobrze zarobić, liczyć na karierę, aby was szanowano i być zatrudnionymi w profesjonalnej i rzetelnej firmie to z czystym sumieniem polecam Agrofreeze S.A. w Kołomącie Pozdro ,,Arbeit Macht Frei"

Tak26Nie1

Ania

Wykorzystywanie ludzi na kilku stanowiskach jednocześnie, dużo więcej godzin pracy niż w umowie. Za noce i weekendy nie ma dodatkowych pieniędzy. Brak szacunku dla pracowników. Na każdym kroku teksty "jak się nie podoba to się zwolnij...." Jednym słowem oszustwo i wyzysk. Czasy niewolników już dawno się skończyły. Ktoś powinien tam zajrzeć z inspekcji pracy.

Tak16Nie

pracuś
@Ania

Ania wiesz i ja tam tyram to fakt że dużo godzin niż w umowie ,że nocki weekendy ale że dodatkowej kasy nie ma to kłamiesz. Za nocki dodatek nocny ,za nadgodziny 50 i 100 płacone ,wyzysk to tak ,jeszcze powinien być dodatek za W,B,I kto pracuje to wie kto to jest ,ale tak szczerze jak by ich nie było to tam był jeden wielki BU...l

Tak10Nie

sam

hej to jeszcze ten syf istnieje i nadal lata siwy wariat

Tak10Nie

ola

tak na pewno .napisał jeden z kapo

Tak3Nie

anna

syf to jest teraz,a jaki będzie po zmianach wprowadzonych przez dyra i jego kochanice panią psycholog ,zakład bez mózgów i tylko tony bo mało a maszyny po co wam .Zakład bez maszyn 100 lat za murzynami ,dziadostwo i tylko straszyć potrafią a jak jest wypadek w pracy to jak to się stało i nie zgłaszajcie tego bo was zwolnimy , jeden plus wypłata na czas ale i tak wam premię zapier.... o tak dla przykładu,ciekawa jestem kiedy PIP zrobi porządek

Tak12Nie

olek
@anna

ale w tym zakładzie ludzie są tak zastraszeni że do pipu nie zgłaszają

Tak13Nie

ONI
@anna

Jeszcze nigdy nie pracowałem w takim PGR -jak ta firma . ODRADZAM PRACY W TYM ZAKŁADZIE . - CZAPLINEK

Tak13Nie
sam

syf a nie praca

Tak17Nie

Zostaw opinię o Agrofreeze S.A. - Zajezierze

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie