Coldor Sp. z o.o.

Janówek

Opinie o Coldor Sp. z o.o.

anonymous

Firma Ekospan i Coldor ta sama rodzinka R., cały czas brak pieniędzy, wyciąganie towaru od klientów, zaległości w płatnościach, oczywiście unikanie wierzycieli, ciągłe kombinowanie jak wyłudzić towar i nie zapłacić, w większości działają na przedpłatach 100%, traktowanie pracowników nie zmieniło się, brak szacunku dla zwykłego pracownika. Aby zamydlić ludziom oczy firma Ekospan wynajmuje biuro w Warszawie, żeby nikt nie kojarzył ją z Tarczynem i Coldorem. Długie terminy realizacji zamówień wynikają z braku materiałów do produkcji. Tylko patrzeć jak Coldor ogłosi upadłość.

Nicki
@anonymous 08.11.2017 21:09

Przeczytałem regulamin. Ciekawe jak usługodawca (gowork) może wymusić stosowanie par 4 pkt 4 regulaminu. Pół biedy jeśli ktoś się przestraszy i nie zatrudni się w tej firmie. Gorzej, jeśli ktoś wykorzysta informacje uzyskaną na blogu od takiego anonimusa i nie zawrze z tą firmą dobrej umowy albo zawrze, ale na niekorzystnych warunkach. Się pytam kto i jak będzie odpowiadał za zakazane wykorzystanie informacji?

Pracuję do kilku miesięcy i jest dobrze. Zleceń dużo, pensje na czas jak również premie uznaniowe. Na chwilę obecna wszystko w jak najlepszym porządku! Firma Ekospan jest oddzielną komórką która zajmuję się produkcja płyty warstwowej i z tego co widzę działają bardzo prężnie za sprawą Nowego dyrektora Handlowego Pana Michał B....

Obecnie w firmie się poprawiło. Pensje na czas. Zdarzają się nawet premie dla produkcji jeśli zrobiony jest założony plan. Zleceń sporo z zapasem na kolejny miesiąc.

wierzyciel

Firma nie płaci dostawcom, prezes (tu to słowo nie pasuje) się ukrywa, w sekretariacie kłamią lub nie odbierają telefonów. Powiązanie z firmą Ekospan Sp. z o.o. . Zarząd obu firm to ci sami ludzie, rodzinka R....... (może niedługo tak będą pisać w gazetach zamiast całego nazwiska). Nie dawać nic na przelew bo pieniędzy nie zobaczycie. W Tarczynie już wszyscy wiedzą ale nie wiem jak poza Tarczynem.

byly pracownik 2

Firma w trakcie restrukturyzacji sądowej (postepowanie przedupadlosciowe). Nie płacą dostawcom i podwykonawcom w ogóle. Opóźnienia w wyplacie wynagrodzeń pracowników przekracza 30dni. Jak ktoś odchodzi z firmy nie otrzymuje wynagrodzenia. Sprzedaż ciągle spada. Są duże opóźnienia w dostawach do klientów przez rotację pracowników. Firma powiązana jest z Ekospan Sp. z o.o. w której jest to samo. Zmienili adres siedziby żeby trudniej bylo się połapać w powiazaniach pomiędzy spolkami. W planach Prezesa jest doprowadzenie do bankructwa Coldoru i przeniesienia kapitału do Ekospan. Coldor nie ma żadnego majątku tylko dlugi wiec ściągnięcie kasy jest prawie niemożliwe. Stanowczo nie polecam współpracy z ta firmą!

Omijać z daleka firma bankrut, właściciele nie szanują ludzi oraz klientów. Nie płacą pensji. A jak ktoś odejdzie z firmy nie ma wypłaconego wynagrodzenia. Co najgorsze nie mają pieniędzy a ciągle szukają i chcą zatrudniać nowe osoby.

wierzyciel

Firma nie płaci wynagrodzeń ani zobowiązań - unikać jak ognia. Prezes niedostępny a w sekretariacie rzucają słuchawkami. Totalne dno

@wierzyciel 07.04.2016 13:35

Widzę, że jest nas więcej.

Czy Twoim zdaniem firma Coldor Sp. z o.o. to dobre miejsca na rozpoczęcie drogi zawodowej? Skomentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o Coldor Sp. z o.o. - Janówek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coldor Sp. z o.o.