Coldor Sp. z o.o.

Janówek

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 7 ocen.

Opinie o Coldor Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coldor Sp. z o.o.

anonim

(usunięte przez administratora)

Nicki

Przeczytałem regulamin. Ciekawe jak usługodawca (gowork) może wymusić stosowanie par 4 pkt 4 regulaminu. Pół biedy jeśli ktoś się przestraszy i nie zatrudni się w tej firmie. Gorzej, jeśli ktoś wykorzysta informacje uzyskaną na blogu od takiego anonimusa i nie zawrze z tą firmą dobrej umowy albo zawrze, ale na niekorzystnych warunkach. Się pytam kto i jak będzie odpowiadał za zakazane wykorzystanie informacji?

Pracownik

Obecnie w firmie się poprawiło. Pensje na czas. Zdarzają się nawet premie dla produkcji jeśli zrobiony jest założony plan. Zleceń sporo z zapasem na kolejny miesiąc.

Były pracownik

Omijać z daleka firma bankrut, właściciele nie szanują ludzi oraz klientów. Nie płacą pensji. A jak ktoś odejdzie z firmy nie ma wypłaconego wynagrodzenia. Co najgorsze nie mają pieniędzy a ciągle szukają i chcą zatrudniać nowe osoby.

wierzyciel

Firma nie płaci wynagrodzeń ani zobowiązań - unikać jak ognia. Prezes niedostępny a w sekretariacie rzucają słuchawkami. Totalne dno

wierzyciel
@wierzyciel 07.04.2016 13:35

Widzę, że jest nas więcej.

admin

Czy Twoim zdaniem firma Coldor Sp. z o.o. to dobre miejsca na rozpoczęcie drogi zawodowej? Skomentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o Coldor Sp. z o.o. - Janówek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coldor Sp. z o.o.