Zimex Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Zimex Sp. z o.o.

mjebvgvbhxj

ten gosciu chyba nie wie co pisze to oboz pracy !!!!! ja pracowalem tam 5 lat jesli ktos ma jakies pytania niech dzwoni [usunięte przez moderatora] wyjasnie co tam za cyrki sie dzieja aaa dodam ze w ciagu roku potrafi sie zmienic do 10 pracownikow ta rotacjia mowi sama za siebie a na wyplate nie liczcie bo 1500 zl to smiech a nie wyplata za 12h pracy a latem z kumplem pizgalismy nieraz do 01;00 w nocy !!!! na slowa ze jestesmy zmeczeni i jedziemy do firmy kierownik na to ze wszystko ma byc rozwiezione hahah bo jak nie to po premi nie [usunięte przez moderatora] sie z nami !! nie polecam

Zostaw opinię o Zimex Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zimex Sp. z o.o.