Biosfera Polska Sp. z o. o.

Lublin

Opinie o Biosfera Polska Sp. z o. o.

AGA89

Polecam ;-) Solidna firma ;-) Praca może nie zawsze jest lekka, łatwa i przyjemna, ale jeśli ktoś poszukuje takowej, to chyba jedyny wybór to zasiadanie w radzie nadzorczej spółki państwowej ;-P

jaskółka2566

jako były pracownik mogę jedynie przestrzec przed tą firmą potencjalnych kandydatów oraz kontrahentów. O tym "jak nie powinno się prowadzić biznesu w pigułce" autorstwa pani "prezes" Elżbiety Krzywanowskiej mówią aż nadto relacje byłych pracowników oraz samych Klientów odchodzących jeden po drugim. Siedziba firmy na ulicy Łęczyńskiej to dosłownie żer dla inspekcji pracy, inspekcji handlowej oraz kilku jeszcze innych innych organów... Porażka. Trzymajcie się z daleka, mam na myśli zwłaszcza Klientów !

AGA89
@jaskółka2566 22.12.2015, 22:37

Szkoda, że nie wszyscy potrafią docenić swoje byłe miejsce pracy ;-( Negatywne wypowiedzi negatywnie świadczą o ... pracowniku, niestety ... Chyba lepiej jest polegać na zdaniu osób aktualnie pracujących w Biosferze ;-)

Jeżeli uczestniczyłeś w rekrutacji w firmie Biosfera Polska Sp. z o. o. to opowiedz o tym na naszym forum.

Zostaw opinię o Biosfera Polska Sp. z o. o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biosfera Polska Sp. z o. o.