Opinie o bdsklep.pl Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy bdsklep.pl Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w bdsklep.pl Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o bdsklep.pl Sp. z o.o. w Białystok

łoli

chciałbym się podzielić opinią o tym sklepie którą wystawiłem w ceneo oraz odpowiedzi na moja opinię przez ten sklep. cytuje cała treść: wystawiłem trzy gwiazdki: cyt: ... 3/5 Wystawiono 3 tygodnie temu ceny w sklepie są na poziomie poniżej przeciętnej, koszty dostawy na poziomie zadowalającym są to moje kolejne zakupy w tym sklepie (dokładnie 3) zazwyczaj było bez problemów towar zgodny z opisem. Niestety powstał problem z dostarczonym towarem złożyłem reklamację - czas oczekiwania 2 tygodnie wiec przeszedł czas zwrotu towaru - następnie otrzymałem odpowiedz w której poproszono mnie o przekazanie fotografii towaru które fotografie już wcześniej wysłałem znów czas oczekiwania na rozpatrzenie reklamacji - jestem w trakcie oczekiwania na odpowiedź. Spór jest co prawda o dodatek do towaru ale już mogę powiedzieć, że uciążliwość samej reklamacji wskazuje że jak ktoś będzie miał problem musi uzbroić sie w cierpliwość. Dyskusja ze sklepem: www.bdsklep.pl Witamy serdecznie Kierujemy do Państwa tą wiadomość w związku z sytuacją, która miała miejsce podczas zakupów w naszym sklepie. Piszemy, aby wyjaśnić sprawę dotyczącą zakupów z dnia 13.01.2019, które ocenili Państwo negatywnie. Chcielibyśmy przeprosić za zaistniałą sytuację i wszelkie nieporozumienia oraz niedogodności podczas zakupów. Opinie i sugestie klientów są dla nas bardzo ważne. Zależy nam na zadowolonych klientach, wobec tego chcielibyśmy pozytywnie zakończyć tą sytuację. Czy w ramach przeprosin i rekompensaty zgodzą się Państwo na przyjęcie bonu zakupowego na darmową dostawę? i rozważenie wycofania komentarzy po otrzymaniu odpowiednich formularzy.? Bon można zrealizować w naszym internetowym sklepie : http://www.bdsklep.pl/ Czekamy na Państwa decyzję. Jeszcze raz bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. 2019-02-20 15:18:46 łoli Nie zgadzam sie na unieważnienie. Dziękuję za propozycję, jednak opinię wystawiam oby inni podejmując decyzje o zakupach w waszym sklepie wiedzieli że jest tam dobrze puki jest dobrze i próba anulowania mojej opinii przez zadośćuczynienie w postaci około 10zł jest zwykłą próbą przekupstwa. Gdyby sklep zaproponował mi to samo jako zadośćuczynienie ale bez wpływania na moją opinię/ocenę pewnie sam bym skasował tę opinię - mleko już się rozlało i wasz dział "public relations" nie zdał egzaminu po raz kolejny. Opinię swoją chciałbym poszerzyć o to co wydarzyło się po wystawieniu opinii i napisaniu odwołania. A mianowicie byłem zmuszony kilkukrotnie odpowiadać na maile typu zapytania oraz ustalenia - poświęciłem na to tyle prywatnego czasu który na pewno nie zostanie zaspokojony żadna darmową przesyłką ani przeprosinami. Na początku w drugiej mojej odpowiedzi zasugerowałem że cena jaką musimy ponieść ja i sklep na próbę rozpatrzenia sprawy jest znacznie wyższa niż cena przedmiotu. Sam zaproponowałem że kupię inny produkt aby firma na mój koszt mogła przesłać mi reklamowany towar. Mało tego w trakcie reklamacji towar ten uległ przecenie o 40% i mogłem bez reklamacji go dokupić za cenę właśnie tej przesyłki jednak przez opieszałość działu reklamacji przeszedł czas promocji i towar znów ma wartość rynkową. Reasumując - zawsze mam dylemat czy kupić towar w sklepie stacjonarnym i w razie problemów wrócić do sklepu i oddać towar bez problemu czy może kupić towar w sklepie internetowym nieraz tańszy o 30% ale w przypadku problemów w jakością, zmianą towaru czy może choćby problemem z dostarczeniem uszkodzonego towaru gimnastykować się i poświęcać swój czas na takie "głupoty" - ten przykład oddala mnie od zakupów w necie - choć w wielu przypadkach przy problemach z towarem inne sklepy nie robiły problemów i brały to na "klatę" - ten sklep taki nie jest więc po raz kolejny ostrzegam przed decyzją taniej nie zawsze znaczy lepiej Moje sugestie dla Bdsklep.pl: lepiej zmienić lub dobrze przeszkolić dział reklamacji

Kubanczyk

Dlugi czas oczekiwania na przesyłkę. Moje sugestie dla Bdsklep.pl: Wystawiać towar który jest na magazynie. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: To powinien wiedzieć pracodawca.

Maciej

Długi czas oczekiwania na zamówienie, brak kontaktu ze strony obsługi sklepu. Następnym razem zastanowię się zanim tam coś zamówię. Moje sugestie dla Bdsklep.pl: Zmieńcie podejście do klienta i czas dostawy. Bo to co poddajecie na stronie to oszustwo. Sprawa nadaje się do UOKiKu.

Wiki

A może szkoda niektórym utraconej pracy i dlatego tak złośliwe komentarze piszecie. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma?

KatWin
@Wiki

Wszędzie dobrze gdzie Pani dyr.nie ma ,:)

xyz
@KatWin

Chyba .. wszędzie dobrze gdzie Pana Dyr. nie ma :D

KatWin_official
@KatWin

Że też ludzie znajdują czas na takie rzeczy...

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
bogus

praca jak w fabryce północno- koreańskiej, jakość zarządzania i płace

jesica
@bogus

mentalność kadry jak w kołchozie

seba
@bogus

w fabryce koreańskiej , zapewniam takich menagerów nie mają! :)

olek
@jesica

Hej "bogus" masz na myśli magazyn? a zwłaszcza jego szefa:)))?

Joasia
@olek

Umów się na rozmowę to sam ocenisz inteligencję i kulturę "Dyrektora" magazynu:)

Joasia
@jesica

Masz na myśli oczywiście Dyrekcję ?!, to oni są zakałą tej firmy, potwierdzam, czas spędzony w tym kołchozie uważam za stracony, współczuję tym co tam pozostali

TOJA
@olek

Szef magazynu ? :) na tego typa nie ma skali aby oceniać , mniej niż ZERO:)

seba

Uwaga! kilkanaście osób się zwalnia! będą rekrutować na mieście "JELENI" Jest niepowtarzalna okazja spróbować jak się pracowało w czasach feudalnych!

Maja

Firma Bdsklep.pl prowadzi obecnie rekrutację na kilka stanowisk. Jeśli ktoś byłby zainteresowany ofertami pracy z firmy, to dodaję link: https://www.bdsklep.pl/praca Czy ktoś już składał swoją aplikację? Jak wygląda rekrutacja do firmy? Jak przebiega rozmowa o pracę? Zachęcam do aktywności na forum. Wypowiedzi na ten temat mogą pomóc osobom zainteresowanym pracą w Bdsklep.pl.

@Maja

Zrozpaczony dział personalny nawet już tu się udziela !? . całe miasto zna prawdę o tym kołchozie, wystarczy poczytać wcześniejsze wpisy. poziom zarządzania to żenada!

justa

już mam to (usunięte przez administratora) za sobą:) jak ktoś lubi hardcore, polecam , warto trauma gwarantowana!

Ciekawa
@justa

Justa co mianowicie masz na myśli? Rozumiem że pożegnałaś się z firmą... Aż tak źle? Teraz są rekrutacje na kilka stanowisk... Któreś było twoje? Może powiesz coś więcej? Z perspektywy klienta wydaje mi się bardzo fajnym miejscem jednak wiadomo od środka może być zupełnie inaczej.

Igor

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać? Ideałów nie ma!!!

piotr
@Igor

widać że prezes pisał:) prawa boli

xD
@piotr

tak ja recenzję "wybitnej" książki jednego dyrektorka xD xD :D :D

Joanna

Totalna zenada! Po pierwsze byl problem ze zlozeniem zamowienia. Jesli ktos zapisal sie na newsletter, ale jeszcze nie zlozyl zamowienia, to nie moze otworzyc konta przy zamawianiu z tymze samym adresem mailowym, poniewaz pojawia sie blad, ze konto jest niekatywowane (ale juz dostalam kod rabatowy za zapisanie sie do newslettera). Zaprzeczenie same w sobie. Po drugie, zalezalo nam na szybkosci zamowienia, skontaktowalysmy sie ze sklepem i nawet po wyslaniu potwierdzenia przelewu Pani Klaudia O. ze sklepu@bdsklepl.pl stwierdzila, ze "zamowienie nie zostalo opalcone" i nie wysla wczesniej. Rozumiem, ze byla to kwestia dobrej woli ze strony firmy, ale na potwierdzeniu z naszego banku wyraznie widnialo zdanie "Przelew zostal zaksiegowany". Pomijam fakt, ze zamowienie prywatne, ktore zlozylysmy opiewalo na ponad 400 zl (!) - ok. 21kg, wiec w sumie firmie "wisialo" zdobycie nowego, stalego klienta, ktory bedzie robil duze zamowienia. Po trzecie, jako ze czas naglil, chcialysmy zmienic adres dostawy z Polski na zagranice i dowiadujemy sie, ze nagle firma nie prowadzi wyslki za granice, a na stronie jasno mozna znalezc hasla reklamowe: "Wysyłamy wszędzie. Dostarczamy zamówienia na terenie całej Polski i Unii Europejskiej" i jest podany nawet cennik dostawy do poszczegolnych krajow. Po czwarte, proba anulowania zamowienia okazala sie najpierw bezsensowna, poniewaz przelew juz zostal zaksiegowany i juz realizuja. Czas realizacji dodatkowo 2-3 dni robocze!!! Oczywiscie nie bylysmy ani poinformowane o tym, ani nie podaje tego strona jasno. Po piate, dostaje wlasnie email, ze jednak zamowienie anulowane… Firma nie potrafi sie zdecydowac. Zastanawia mnie tylko, ile bede czekac na zwrot pieniedzy... Kompletenie odradzam.... Zaoszczedzone pieniadze nie sa warte tych nerwow i straconego czasu.

Bartek

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!! Idealnych firm nie ma.

BieDaSklep
@Bartek

A ja uściślę, wszędzie dobrze gdy już nie w bdskepie.

Basia

Dostawa szybka szkoda ze nie w terminie o ktorym prosilam ....poza tym chcialam dziecia zrobic niespodzianke I wyslac paczke swiateczna przed wysylka poprosilam by nie wsadac faktury /rozliczenia paczka byla zaplacopna nie widzialam potrzeby w tym by ktokolwiek podliczal moja paczke ile wydalam wszystko bylo ustalone do momentu w ktorym dzieci dostaly paczki...... oczywiscie z reklamami sklepu oraz faktura!!!!!!! no szlag mnie trafil ....czy tak trudno zrobic o co klient poprosi ?????!!!! wyszlo na to ze ja wyslalam facture po to by rodzice zobaczyli ile wydalam za paczke !!! bylo to niesmaczne dla obu stron poniewaz do mial byc prezent dla dzieci a nie podliczanie ile wydalam I gdzie kupilam wszytko !!!!

Lol
@Basia

Straszne!

FAQ
@Basia

@Basia to nie jest miejsce na ocenianie usługi tylko pracodawcy. Chyba pomyliło Ci się z Opineo.

jack

Właśnie się zwalniam , nie wytrzymuję tego co tu sie wyprawia! reszta ludzi szuka nowej pracy:)

kuba

przepracowałem tam 3 m-ce i starczy , a wrażenia niezapomniane!!!!

Paco

otrzymałem karmę z sklepu Bdsklep.pl przeterminowaną- w tym momencie mój pies walczy o życie.

pico
@Paco

ja też, jak przeczytałem ten wpis

jaco

co tu pisać, jak prawda jest taka że ciągle szukają jeleni do pracy i nikt nie chce......

tomek

No pewnie, że odnośnie wypłaty to wszystko zależy od firmy, ale jeśli wynagrodzenie jest adekwatne do powierzanych obowiązków, to dość dobrze o nich świadczy, bo dbają o niezłe warunki.

Zniesmaczona

Zostałam zaproszona na rozmowę do Bdsklep.pl w Białymstoku i to moja pierwsza i ostatnia styczność z tą firmą. Już na rozmowie było widać jaki szacunek do ludzi ma dyrektor handlowy pan Wojciech R., przywitał mnie słowami że to nie on dawał ogłoszenie to centrala mu kazała , mało tego do rozmowy kwalifikacyjnej wziął sobie "osobę towarzyszącą" pana Sławomira S., no i zaczęło się dwaj panowie na przemian zadawali mi pytania na początku co wiem o firmie, miałam powiedzieć coś o sobie, w miarę było ok.aż do momentu jak do pana R.zadzwonił kolega oczywiście był ważniejszy od rozmowy ze mną no i słyszę odpowiedź " no co? jajco" poczekałam aż pan R. łaskawie skończy rozmowę no i dalszy ciąg pytań już nie o moją osobę a o inne firmy w których pracowałam " i każde pytanie zaczynało się od "ciekawy jestem" - zwykłe badanie rynku, z racji że mam duże doświadczenie pan R.chciał sobie ułatwić pracę i spytał mnie co bym zmieniła w bd.sklep.pl no i pech chciał że zadzwonił znowu kolega więc pan R. znowu był zajęty rozmową telefoniczną podczas gdy pan S.dwoił się i troił żeby wypaść dobrze, na koniec stwierdził że to ja stoję za upadkiem firmy Bomi ( miło mi ) później już było tylko lepiej co raz bardziej "inteligentne"pytania na które non stop odpowiadałam nie wiem :) a najlepsze jest to że obaj w to uwierzyli :) w swoim dość dużym doświadczeniu zawodowym nie widziałam czegoś takiego co tutaj sama pracując na stanowisku kierowniczym rekrutowałam pracowników, często uczestniczyłam w komisjach rekrutacyjnych i nigdy nie spotkałam się z takim chamstwem,zero kultury, zero szacunku do drugiego człowieka. SZCZERZE NIE POLECAM

Orangutan
@Zniesmaczona

Jak pięknie jeden tępak potrafi zniszczyć wizerunek firmy... Brawo!

@Orangutan

Często właśnie tacy ludzie przyczyniają się do złego wizerunku firmy tylko dziwi mnie że nikt z "góry" tego nie widzi albo nie chce widzieć. A tu chodzi tylko albo (w tym przypadku) aż o minimum kultury i chociaż o podstawową wiedzę handlową.

bert
@Zniesmaczona

No z kulturą w tej firmie to jest problem:)

@bert

To było bardzo ciekawe doświadczenie :) zapewniam :)

bodo

nieprawda

Ea

Jestem ciekawa, co oznaczają te narzędzia. Z doświadczenia juz wiem, że to nie koniecznie mu być tak kolorowo jak jest napisane. Ale to fakt - brak zapisu o rodzaju umowy jest dość niekorzystnie odbierany. Czyżby coś do ukrycia?

Zostaw merytoryczną opinię o bdsklep.pl Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w bdsklep.pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy bdsklep.pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w bdsklep.pl Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy bdsklep.pl Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w bdsklep.pl Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

bdsklep.pl Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 206 ocen.

bdsklep.pl Sp. z o.o.