Alpinus Chemia Sp. z o.o.

Solec Kujawski

Opinie o Alpinus Chemia Sp. z o.o.

Pracownicy

to co sie wyprawia w tej firmie to normalnie żenada

katastrofa

a jak chcą się ciebie pozbyć to dają umowę na 2 tygodnie ....a osoba zajmująca się działem transportu nie ma o tym pojęcia i zamiast 5500 dostaniesz 3000 i to musisz wyprosić

katastrofa

Jako praca na stanowisku kierowcy katastrofa ! . Oferują 7 tyś za 3/1 8 za 4/1 a dla skoczków za 2/1 5500 a po pierwszej wypłacie wychodzi szydło z worka. Oszuści odradzam

Czy firma Alpinus Chemia Sp. z o.o. zasługuje na miano dobrego pracodawce? Jak oceniacie warunki pracy? Piszcie w komentarzach na forum?

@admin 17.08.2015 18:16

ta firma to totalna porażka wogóle nie szanuja prcowników

Zostaw opinię o Alpinus Chemia Sp. z o.o. - Solec Kujawski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alpinus Chemia Sp. z o.o.