Berezowski Sebastian Sebit

Lutynia

Berezowski Sebastian Sebit

Opinie o Berezowski Sebastian Sebit

Czy aktualnie jest ktoś kto pracuje w tej firmie? Jak wygląda praca w firmie Sebit Sebastian Berezowski? Jaka jest atmosfera?

Monika

Pierwsza opinia to chyba pomyłka albo to typowy Janusz. W Sebicie zawsze fachowo podchodzą do sprawy. Oddałem tam kilka razy swój i znajomych sprzęt i zawsze wszystko grało jak należy. Ale jak ktoś ma wymogu z d..py wzięte i nie wiadomo co chce...

Klient

Porażka..zdecydowanie nie polecam! Jak chce ktoś fachowej pomocy przy komputerze itd itp najlepiej pójść do kogoś innego

Draco

Polecam, doradca na poziomie.

Zostaw opinię o Berezowski Sebastian Sebit - Lutynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Berezowski Sebastian Sebit