Opinie o P.H.U. Sms Meble Ewa Frost w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie P.H.U. Sms Meble Ewa Frost. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.H.U. Sms Meble Ewa Frost o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. Sms Meble Ewa Frost w Bydgoszcz

akak Nowy wpis

a ja tam Solida będę bronił zawsze, to przecież najbardziej znana firma ochroniarska w Polsce :) nie ma chyba większej

Zbyniek Nowy wpis

Żeby zachować dystans do reszty konkurencji nie mogą nie wiadomo jak wysokich, zaporowych cen ustalić bo by potracili wszystkich klientów i przestaliby być atrakcyjni. Bydgoszcz to też znowu nie jest nie wiadomo jak bogate miasto, więc tu duży udział na ceny mają również lokalne warunki i możliwości..

algierdo Nowy wpis

no niby nie mają szans, ale też nie wszystkim podobają się meble z ikei albo z black red white, może ktoś szuka jakiś charakterystyczny mebli albo woli mieć na zamówienie,a a z tego co się orientuje to oni własnie mają takie na zamówienie, wiec bardzo dobrze akurat tu wychodzi. A z cenami chyba też nie najgorzej?

Lamos Nowy wpis

Oczywiście nie ma co porównywać takiej małej firmy z meblami z jakimiś wielkimi ikeami czy black red white. Zasadniczo jeżeli nie mają szans z taką konkurencją to trzeba liczyć na lokalny rynek. I właśnie zastanowiłem się czy obroty osiągane w ten sposób zupełnie wystarczają właścicielom i czy nie chce prowadzić firmy przy swojej działalności.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie P.H.U. Sms Meble Ewa Frost? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Pinto

Podejrzewam, że zarobki są tak śmiesznie małe, że nikt się nie chce nimi pochwalić. Wydaje mi się jednak, że najniższa krajowa jest realnie do osiągnięcia u nich. Tylko jaki pracownik tak długo wytrzyma na takich głodowych pieniądzach? Jak ktoś ma niezaspokojoną ciekawość zawsze może bezpośrednio napisać do firmy z pytaniem http://www.meblesms.pl/kontakt

danis

Wasze starania chyba ciągle na nic się zdają, bo od momentu poruszenia tematu kasy w odpowiedzi ciagle pustka

Miłek

Wydaje mi się, że kwoty co do grosza nie można upubliczniać, ale wynagrodzenie, które mieści się w przedziale pieniężnym już tak :)

Meble Tapicerowane na Wymiar www.kdmeble.firmowo.net -robią kazdy wymiar -mają ponad 200 tkanin i kolorów -dysponują własnym transportem Polecam

zgadzam się z przedmówcami !!!!!!!!!!!!!

Jerzy

Zgadzam sie !!! Niech jakas porzadna firma meblowa zabierze te dwie ciemnowlose Panie do siebie,sms to Titanic,a ich szkoda

marekper

Witam,jestem bardzo zadowolony z zakupów w SmS Meble. Bardzo miłe i naprawde super przeszkolone dwie Panie,doradzą wszystko jak czyścić i konserwowac meble.Jeśli chodzi o samego szefa to specyficzny człowiek.Meble otrzymałem na czas.Polecam

you tu be

szczerze nie polecam :( fatalne zarządzanie, okropne podejście do pracowników i klientów, brak profesjonalizmu, (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. Sms Meble Ewa Frost - Bydgoszcz

P.H.U. Sms Meble Ewa Frost
2.4/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Karola Szajnochy 2
    85-738 Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042