SMS Meble

Bydgoszcz

Opinie o SMS Meble

akak

a ja tam Solida będę bronił zawsze, to przecież najbardziej znana firma ochroniarska w Polsce :) nie ma chyba większej

Zbyniek

Żeby zachować dystans do reszty konkurencji nie mogą nie wiadomo jak wysokich, zaporowych cen ustalić bo by potracili wszystkich klientów i przestaliby być atrakcyjni. Bydgoszcz to też znowu nie jest nie wiadomo jak bogate miasto, więc tu duży udział na ceny mają również lokalne warunki i możliwości..

algierdo

no niby nie mają szans, ale też nie wszystkim podobają się meble z ikei albo z black red white, może ktoś szuka jakiś charakterystyczny mebli albo woli mieć na zamówienie,a a z tego co się orientuje to oni własnie mają takie na zamówienie, wiec bardzo dobrze akurat tu wychodzi. A z cenami chyba też nie najgorzej?

Lamos

Oczywiście nie ma co porównywać takiej małej firmy z meblami z jakimiś wielkimi ikeami czy black red white. Zasadniczo jeżeli nie mają szans z taką konkurencją to trzeba liczyć na lokalny rynek. I właśnie zastanowiłem się czy obroty osiągane w ten sposób zupełnie wystarczają właścicielom i czy nie chce prowadzić firmy przy swojej działalności.

Pinto

Podejrzewam, że zarobki są tak śmiesznie małe, że nikt się nie chce nimi pochwalić. Wydaje mi się jednak, że najniższa krajowa jest realnie do osiągnięcia u nich. Tylko jaki pracownik tak długo wytrzyma na takich głodowych pieniądzach? Jak ktoś ma niezaspokojoną ciekawość zawsze może bezpośrednio napisać do firmy z pytaniem http://www.meblesms.pl/kontakt

danis

Wasze starania chyba ciągle na nic się zdają, bo od momentu poruszenia tematu kasy w odpowiedzi ciagle pustka

Miłek

Wydaje mi się, że kwoty co do grosza nie można upubliczniać, ale wynagrodzenie, które mieści się w przedziale pieniężnym już tak :)

Marek

Meble Tapicerowane na Wymiar www.kdmeble.firmowo.net -robią kazdy wymiar -mają ponad 200 tkanin i kolorów -dysponują własnym transportem Polecam

zgadzam się z przedmówcami !!!!!!!!!!!!!

Jerzy

Zgadzam sie !!! Niech jakas porzadna firma meblowa zabierze te dwie ciemnowlose Panie do siebie,sms to Titanic,a ich szkoda

marekper

Witam,jestem bardzo zadowolony z zakupów w SmS Meble. Bardzo miłe i naprawde super przeszkolone dwie Panie,doradzą wszystko jak czyścić i konserwowac meble.Jeśli chodzi o samego szefa to specyficzny człowiek.Meble otrzymałem na czas.Polecam

you tu be

szczerze nie polecam :( fatalne zarządzanie, okropne podejście do pracowników i klientów, brak profesjonalizmu, ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o SMS Meble - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SMS Meble