Opinie o Promal Coatings Sp. z o.o. w Piaseczno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Promal Coatings Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Promal Coatings Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Promal Coatings Sp. z o.o. w Piaseczno

1234 Nowy wpis

Czy przystojny kierownik jeszcze pracuję? Uważajcie na niego bo każdemu (usunięte przez administratora) obrabia.

Szkoda czasu dla tej firmy wyzyskiwacze i (usunięte przez administratora) A kierownik magazynu to lizodupiec prezesa.

@1234

Czy dalej pracuje ta menda,kierownik magazynu. Jest strasznie przystojny kurdupel

Moja opinia jest taka. Firma nawet spoko tylko jedyną zakałą jest kierownik magazynu. Dba tylko o siebie i swój tylek pracownicy i koledzy się nie liczą.

Teresa
@1234

Mimo wszystko nie powinieneś wypowiadać się w taki sposób o Kierowniku. Zawsze możesz przecież zgłosić się z tym problemem bezpośrednio do Dyrektora Promal Coatings. Wiem, że właśnie trwa tam rekrutacja. Mógłbyś powiedzieć, jak ona wygląda - z ilu etapów się składa, itp.?

@Teresa

Sama idź to się dowiesz

Darek Nowy wpis

@1234 a ty z magazynu ?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Promal Coatings Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel handlowo-techniczny / Przedstawicielka handlowo-techniczna? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
P.

Witam. Opinia młodego człowieka z rocznym stażem na magazynie, którego oszukali kasowo, na każdym możliwym kroku przy zatrudnieniu oraz podczas rozwiązania umowy. Miałem nic nie pisać ale po dłuższym czasie, dlaczego by nie naklikac parę zdań co mnie nurtują na temat byłej firmy. Firma jak sama nazwa mówi zajmuje się farbami, co więc jest wiązane z przewalaniem kilku ton dziennie z palety na paletę. W ciągu sezonowego szaleństwa dochodzi nawet ze potrafimy przerzucić +/- 100ton farby (Dochodzą też palety jednolite co ich się nie targa ale to jest naparstek). Każdy zatrudniony jest o tym informowanym że lekko nie bedzie. Po sezonie w mniej ruchliwych miesiącach o ile takie istnieją nie ma odpoczynku - o nie, nie, nie- jest segregacja kurzy. Tak trzeba sprzątać, nawet wtedy gdy dzień wcześniej było zamiatane, bo przecież kręgosłup nie może odpocząć co skutkuje że usiąść nie da rady. A teraz kwestia kasy. Przy zatrudnieniu była "podstawa" (obecnie nie jestem w stanie powiedzieć ile jest) oraz premia. Podczas rozmowy zostałem poinformowany że dostanę takową premie po trzech miesiącach od zatrudnienia. - Uwaga - teraz najlepsze " oczywiście dostalem po trzech miesiącach ale od podpisania kolejnej umowy  na czas nieokreślony. xD (info dla nowo zatrudnionych by na dzień dobry tą kwestię uzgodnili aby później nie było zdziwienia). Podczas wypowiedzenia umowy nie macie co liczyć na wypracowaną trzy miesięczną premie wstecz. Zostaniecie tzw wykreśleni z listy. Więc najlepsze rozwiązanie to L4 i nie tracić czasu bo nic się niestety ale nie dostanie. (tak było w moim przypadku że pracowałem jak głupi na okresie wypowiedzenia z nadzieją że dostanę trochę więcej kasy na nowy start.) Niestety rozczarowanie. Praca od 8 do 16 i chłopaki na magazynie do rany przyłożyć. Po za jednym wyjątkiem. O szefostwie nie ma co pisać jak się go poznaje to się ocenia każdego indywidualnie. Pozdrawiam P.

krzys
@P.

Dziekuje kolego za informację , miałem składac a widze ze nie ma co tracic kasy na wyzyskiwaczy. życze ci abys trafił do normalnej pracy.

Czy w Promal Coatings Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

Nie

Nie ma. Są paczki jak ktoś Ciebie wylosuje. Bo to jest złudne/fikcyjne przedszkole gdzie się losujemy nawzajem. Tak dla niepoznaki ze firma jest super.

Hajjj. Czy poprawiła się obecnie sytuacja w firmie na magazynie? Chcę aplikować podanie bo jest dodana oferta, a nie chce po prostu tracić czasu na kłótnie o swoje pieniądze? Pozdrawiam

Szymon

Podzielę się opinią. Wziąłem udział w procesie rekrutacyjnym na handlowca. 2 etapy przeszedłem. Dogadaliśmy warunki współpracy. Poznałem firmę. Dostałem skierowanie na badania. Wykonałem. I zaczęły się dziwne ruchy. Ferie, nie ma kto mnie szkolić wiec odkładanie w czasie. To, że pracę miałem zacząć od 1 lutego i się umówiliśmy na 1 marca bo muszę mieć najpierw badania no i te ferie zaakceptowałem. Firma zwodziła i nagle odpowiada, że na 2-3 miesiące musi odłożyć rekrutację ale w pierwszej kolejności będzie do mnie dzwoniła. Mój błąd, że nie podpisałem listu intencyjnego ale skierowanie na badania uśpiło moją czujność. Bardzo nieprofesjonalne zachowanie. Przez miesiąc mając dogadane warunki przestałem poszukiwać pracy i nawet odmówiłem innej firmie. Jak ktoś się będzie rekrutował warto mieć to na uwadze. Ja za te 2-3 miesiące to już podziękuję. Dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi.

Lidia
@Szymon

To faktycznie dosyć nietypowa sytuacja. Trudno nawet jakkolwiek inaczej to skomentować. Zapytam o samą rekrutację. Wspomniałeś, że w Promal Coatings przeszedłeś dwa jej etapy. Możesz dokładnie opisać każdy ten etap? Byłabym naprawdę wdzięczna.

Szymon
@Lidia

Powiedziałbym, że standardowa rekrutacja: 1. Spotkanie z Kierownikiem Działu Handlowego. Weryfikacja przebiegu dotychczasowego doświadczenia, pomysły na poszukiwanie klientów, trudne przypadki i jak sobie z nimi radziłem, przedstawienie specyfiki stanowiska 2. Spotkanie z Prezesem, uzgodnienie warunków zatrudnienia, dlaczego chciałbym pracować w danej firmie Ogólnie zwykła rozmowa bez abstrakcyjnych pytań: dlaczego ogórek jest zielony albo jak wbić gwoździa odkurzaczem?

Dagmara

Czy młode osoby bez doświadczenia maja szanse na prace w tym miejscu?

Zły

Zgadzam sie z poprzednikiem o opinni o pracy w Promalu. Zawsze kryzys i problem z premią, lecz towar wychodził tzw. oknami. Lecz jest jedna zakała tej firmy,(usunięte przez administratora) który dba tylko o swoją (usunięte przez administratora)a nie ma żadnego szacunku do pracowników. Nowym ewentualnym pracownikom tej firmy polecałbym się z zapoznaniem o opiniach innych, jest bardzo dużo prawdy w tym co ludzie piszą. Mogę coś o tym napisać.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w Promal Coatings Sp. z o.o.?

elvis

Niestety prezes jedyną kulturę jaka posiada, to ta, którą wypije razem z jogurtem, a jogurtów raczej nie pija. Nie licz na jakąkolwiek pozytywna atmosferę, a ustalenia z prezesem, nawet na piśmie, pozostają tylko na piśmie. Właściciel/prezes w poprzednim życiu był chyba nadzorcą na plantacji bawełny, a ze swoim bratankiem odgrywa grę w "dobry policjant/zły policjant", tak by pracownik zawsze był stratny. Lekko się poprawiło po wykopaniu na zbity łeb byłego zięciunia, który miał niby własny biznes,(usunięte przez administratora) nawet wbrew prezesowi/teściowi. Gdy kurdupla nie ma atmosfera poprawiła się o max 5%.

Na jakie benefity można liczyć w Promal Coatings Sp. z o.o.?

elvis

premia uznaniowa raz na kwartał, w wysokości uzależnionej od tego, którą nogą wstanie prezes i jego bratanek

kient

odradzam zakupy w tej firmie , takiego braku profesjonalizmu nie widziałem nigdzie omijac bokiem te firmę

....

(usunięte przez administratora), premie uznaniowe które ci obiecują z dniem podpisaniem umowy dostaniesz po 3-6 miesiącach od podpisania umowy,premie które obiecują nie są adekwatne z rzeczywistością , Praca w firmie jest katorżnicza , miesięcznie trzeba przerzucić ponad 120 ton towaru, Bardzo kiepska atmosfera pracy . Nie liczcie na dobrą stawkę na po cząstek a o podwyżce możecie pomarzyć .

Piotrek

Witam, widzę, ze spóźniłem się na rekrutację na przedstawiciela handlowego, a szkoda bo mieli fajne warunki.

.........

Polska firma z polskimi rozwiązaniami płatniczymi ....znający rynek polskich pracodawców wiedzą o co chodzi...nie polecam. Do tego to dystrybutor nie producent czyli ceny nie atrakcyjne na rynku.

Tel

Szkoda czasu ....

seller

Witam. Proces rekrutacji wygląda żenująca . Na drugim spotkaniu otrzymałem pytanie , jak sobie radzę bez pracy i utrzymuję rodzinę . Potem już nie otrzymałem nawet telefonu z informacją zwrotna co do decyzji pomimo ,iz było to już drugie spotkanie . Więc jeżeli firma ma takie podejście do ludzi juz na wstępie , to nie wieże , zę są tam dobre warunki pracy . Odradzam kontakt z ta firmą .

pezik

Nie do końca się zgodzę z tą opinnią. Pracowalem, tam Przez ponad pół roku. Firma oczywiście nie jest zlym pracodawcą, ale co do tych fachowców to bym się tak nie rozpędzał. Było tam paru dobrych specjalistów, ale z tego co wiem już odeszli, jest tam wielu starych wyjadaczy i nierobów, którzy myślą, że są niesamowitymi handlowcami. Głównie siedzą tak i kadzą właścicielowi. Właściciel firmy nie trzyma trochę ciśnienia, zwolnił mnie i magazyniera w pierwszym miesiącu kryzysu gdy spadły obroty. Nie mam żalu, bo szybko znalazlem kolejną, lepiej płatną pracę. Polecam tą firmę jako pracodawcę, ale z mojego doświadczenia doradzam wcześniej ustalić wysokości premii, bo jest to sprawa niejasna do granic możliwości.

Zostaw merytoryczną opinię o Promal Coatings Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Promal Coatings Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Promal Coatings Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Promal Coatings Sp. z o.o.?

Promal Coatings Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Elektroniczna 2
    05-500 Piaseczno
  • NIP: 1231195406 REGON: 142020024 KRS: 0000337189

Promal Coatings Sp. z o.o.