Savitor Sp. z o.o.

Piekary

Opinie o Savitor Sp. z o.o.

ktoś

praca ciężka, mało płacą, wyzysk

gosc1
@ktoś 14.12.2015 19:56
praca ciężka, mało płacą, wyzysk

kasa nawet wzrosła, ale nie jest lekko, ale bez przesady, nie ma też jakiegoś wyzysku

ktos gosc
@gosc1 17.10.2017 13:56

kasa jak na Gniezno dobra, nie można narzekać

Zainteresowany

Czy ktoś ma jakieś opinie na temat pracy w Savitorze? Chodzi mi o zarobki, godziny pracy, umowę, etc. Najlepiej z roku 2017. Wiem, że trzeba się narobić, ale gdzie nie trzeba?

Tomciu

Praca nie należy do najlżejszych ale wszędzie trzeba pracować, faktycznie wynagrodzenia mierne produkcja 1500, magazyn 1700, kuchnia trochę więcej, natomiast pracy zdecydowanie za dużo jak na tak skromny skład osobowy. Organizacja pracy na poziomie tragicznym, wieczne zamieszanie, kłótnie Brygadzistki z Kierownikiem, strasznie przekłada się to oczywiście na atmosferę w pracy, ja pracowałem tam w zeszłym roku na magazynie, zwolniłem się, brak jakichkolwiek perspektyw na lepsze wynagrodzenie nie mówiąc już o jakimś rozwoju zawodowym. Na magazynie temperatura powietrza jesień-zima od 7 do 15 stopni, więc dość zimno, część pracy na dworze. Ogólnie na początku Dyrektor obiecuje złote góry, a później nic z tego nie wynika. Jeśli masz możliwość pracować w innym miejscu to nie zatrudniaj się w Savitorze. Ps po za tragicznym podejściem kierownictwa do pracowników, Dziewczyny z jakości i biur są bardzo sympatyczne i pomocne.

gosc
@Tomciu 31.01.2017 17:27

Nikt kto jest zadowolony z pracy nie pisze opinii na takim portalu... dlatego swoje żale wylewają tylko ci niezadowoleni... Tomciu - na pewno sam się zwolniłeś? ;)

dorian

ktos, ale na jakim stanowisku, bo chyba specjalista ds. zakupów zarabia tutaj (usunięte przez administratora) jak nic, może minimalna krajowa ma poczatkujący na produkcji bez doświadczenia.

ktoś

1600-1700 w porywach, to raczej mało aby utrzymać siebie, nie mówiąc o rodzinie. Zdarzają się miesiące, kiedy wypłaty są jeszcze niższe

Twoja opinia ma znaczenie. Wypowiedz się na temat firmy Savitor Sp. z o.o. i pomóż osobom szukającym pracy.

Zostaw opinię o Savitor Sp. z o.o. - Piekary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Savitor Sp. z o.o.