Eureka Zespół Szkół dla Dorosłych

Rzeszów

Opinie o Eureka Zespół Szkół dla Dorosłych

Grzesiek

Polecam pracodawcę kursy rzeszów eureka https://eurekaszkola.pl/ jestem z wykształcenia księgowym i pracowałem w tej szkole ucząc kursów kadry i płace. Nie zarabiałem źle i co ważne była dobra atmosfera w pracy a to dla mnie jest ważne

Tomasz

witam serdecznie ja pracowałem na ogranizacji kursów w eureka np. kursy kadry i płace rzeszów był moją specjalizacją i byłme zadowolony z warunków pracy i nauki jaka była zapewniania

oburzona

Nie polecam pracy tam!

Zostaw opinię o Eureka Zespół Szkół dla Dorosłych - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eureka Zespół Szkół dla Dorosłych