Opinie o Eureka Zespół Szkół dla Dorosłych w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Eureka Zespół Szkół dla Dorosłych. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eureka Zespół Szkół dla Dorosłych o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eureka Zespół Szkół dla Dorosłych w Rzeszów

Natalia

Polecam pracę tam, nie mogę narzekać na cokolwiek. Wszystko jasne, zrozumiałe. Nie ma niedomówień. Pracowałam kilka miesięcy i odeszłam jedynie ze względu na kwestie rodzinne.

Szkoła Eureka
@Mia

Witamy, Serdecznie zapraszamy do udziału w kursie "Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym" realizowanym w cyklu 280 h- kurs Masaż Shantala online GRATIS! Kolejna edycja szkolenia rozpocznie się w październiku 2023 Kurs ma 200 h dydaktycznych ( w tym 150 h stacjonarnie i 50 h online) oraz 80 h praktyk poza naszą placówką. W ramach kursu realizowane będą miedzy innymi takie tematy jak: -Psychopedagogiczne podstawy rozwoju jednostki -Rozwój dziecka w okresie wczesnego dzieciństwa -Stymulowanie wszechstronnego rozwoju dziecka -Kompetencje opiekuna dziecka -Żywienie dziecka do 3 roku życia - NOWOŚĆ w programie! -Praktyki zawodowe Program szkolenia Eureka Centrum Kursowe został zatwierdzony przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, zgodnie §1 rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 25 marca 2011 w sprawie zakresu programów szkoleń dla opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym. Do realizacji szkolenia wymagane jest świadectwo ukończenia szkoły średniej oraz Zaświadczenie od lekarza rodzinnego o zdolności do podjęcia nauki na kursie Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym Zapewniamy: - zajęcia teoretyczne i praktyczne w wymiarze 200 godzin dydaktycznych ( w tym 50 h on-line) oraz 80 godzin praktyki w Placówce sprawującej opiekę nad dziećmi do 3 r.ż.. - Zaświadczenie wydane na podstawie Ustawy z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi do lat 3 oraz rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 25 marca 2011 r. wraz z suplementem - materiały szkoleniowe w formie skryptu - uzyskanie kwalifikacji opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym, opieki nad dziećmi do 3 roku życia - Decyzja Ministra Rodziny, Pracy i Polityki społecznej nr 31/2018 Wymagane: - kserokopia świadectwa ukończenia szkoły średniej - zaświadczenie od lekarza rodzinnego o zdolności do podjęcia nauki na kursie Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym - aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych niezbędna do odbycia praktyk

Natalia

Agata Nowy wpis
@Natalia

A jaką umowę pracując tam dostałaś?

M Nowy wpis
@Agata

Umowę o pracę. od początku w zasadzie

Mia Nowy wpis
@Natalia

Ile trwa nauka opieka w żłobku ? Czy jest możliwość nauczenia dzieci po kursie ? Dziękuję

Szkoła Eureka Nowy wpis
@Mia

M

Byłam wiele lat pracownikiem Sekretariatu. Nie zgadzam się z poprzednimi opiniami dotyczącymi pracy w szkole. Byłam bardzo zadowolona zarówno z pracy jak i zarobków, dużo możliwości rozwoju i samodzielnego działania. Polecam

@M

A atmosfera i relacje ze współpracownikami?

@Agnieszka

Bardzo pozytywne

@M

No to fajnie. ;) A integrujecie się jakoś może? Firma coś zapewnia?

@Agnieszka

Mamy wyjścia pracownicze kilka razy w roku, oprócz tego wszystkie okazje typu urodziny itp są obchodzone:)

anilA

Polecam!

Iwona

Kursy online świetnie przygotowane i dopracowane. Duża dawka wiedzy teoretycznej i praktycznej, Wbrew pozorom uczestniczyłam w kursach masażu i można spokojnie go zrealizować wykonując praktycznie masaż na modelu w trakcie oglądania kursu. Co najważniejsze można wielokrotnie powracać do wszystkiego, czego nie ma na kursach stacjonarnych w takiej ilości. Na pewno jeszcze coś znajdę dla siebie ;)

Czy po rozmowie w Eureka Zespół Szkół dla Dorosłych rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Jolka

Kurs Opiekun w żłobku- rewelka. Zaraz po praktykach znalazłam pracę.

Ewela

Polecam w 100%, wszystko na wysokim poziomie

Kursantka

Brałam udział w kursie Rejestratorki medycznej ze specjalizacją Sekretarki medycznej i jak dla mnie petarda:))) Prowadzący mają taką wiedzę i doświadczenie, że nie chce się wychodzić z zajęć. Nigdy mi sie to nie zdarzało, a brałam udział w wielu kursach. Aż łezka się zakręciła w oku na ostatnich zajęciach. Teraz pracuje od pół roku w Rejestracji i z sentymentem wspominam to szkolenie:)

Pracowałem kilka lat temu jako trener Centrum Kursowego i byłem bardzo zadowolony, współpraca układała się bardzo dobrze. jasny przekaz, współpraca i zrozumienie z Sekretariatem to coś co zawsze cenie sobie w pracy i tutaj to wszystko było zachowane.

Wojtek

Robiłem kurs Baristy jakiś czas temu i wszystko było na wysokim poziomie, nie bardzo rozumiem te negatywy. Jedno wiem...nigdy wszystkim się nie dogodzi, ale jak widzę zaangażowanie i życzliwość osób tam pracujących to chce się wracać!

Ola

Świetne szkolenia kosmetyczne, kapitalna Pani trener. Zrobiłam 3 kursy i na tym nie poprzestanę na pewno;)

Aneta

Jest tu kilka negatywnych opinii na temat pracy w Eurece, ale pojawiły się już dawno. Zastanawiam się, czy coś się zmieniło w kwestii zatrudnienia. Czy teraz warunki są lepsze? Można pracować na część etatu lub z domu?

@Aneta

Jeżeli nie sprawdzisz - nie przekonasz się, ale mogę Polecić :)

@_pomocna dłoń_

Polecasz to oczywiście jako klient ale czy potrafiłabyś w jakiś sposób odnieść się do tej placówki jako do miejsca pracy? Bo opinii pracowników nie widzę niestety

_pomocna dłoń_

Przyznam się, że nie wiem czemu są te negatywne opinie ? Co do kursów czy szkoleń Pracownicy nie mają wpływu na niektóre sytuacje więc nie rozumiem tych wyrzutów i pretensji, poza tym na każdym zaproszeniu jest informacja, że mają prawo odwołać szkolenie nawet dzień przed :). Mogłam przez chwilę uczestniczyć w życiu danej placówki i jestem jak najbardziej zadowolona - jako Słuchacz. Pełen profesjonalizm. Panie z Sekretariatu przemiłe - pomocne :) Polecam naprawdę każdemu

Iza
@_pomocna dłoń_

A powiedz mi jaka atmosfera tam panuje? Czuć że pracownicy się dogadują z paniami z sekretariatu czy wisi tam jakaś negatywna atmosfera?

Magdalena
@_pomocna dłoń_

dokładnie, jestem zdania ze ludzie nie czytaja co podpisuja przy zglaszaniu sie na szkolenie a potem pretensje o niewiadomo co, poza tym w dzisiejszych czasach kazdy ma prawo sie rozchorowac czy zarazic wirusem wiec nie jest wina pracodawcy ze nie ma pracownika ktory przeszkoli,bo chyba lepiej odwolac zajecia niz ryzykowac zdrowie uczestnikow, czy tak ciezko to zrozumiec?

@Iza

Mam być szczera? Jak byłam przez czas swojej nauki nigdy nie spotkałam się z jakimiś pretensjami czy niezręcznymi sytuacjami między Pracownikami a Paniami z Sekretariatu - Panie przemiłe, pomogą ci w każdej sytuacji - pomogły mi znaleźć miejsce praktyk. Ludzie mają błędne zdanie o Szkołach policealnych - sama się bałam podjąć naukę, ale wszystko mile mnie zaskoczyło. Dlatego Szczerze Polecam Szkoła Eureka w Rzeszowie .

Iwona

Polecam, wszystko na najwyższym poziomie!

chesterro

Nie polecam ze względu na co chwilę zmieniające się terminy szkoleń, odwoływanie, przesuwanie. Obsługa nie wywiązuje się ze zobowiązań dotyczących kontaktu.

Krzysztof
@chesterro

Czy ostatecznie te szkolenia się odbyły? Szkoda, żeby ktoś trafił do tej firmy a np. te był cały czas zwodzony, że to nie wygląda tak jak obiecywali. Dalej problem z kontaktem z nimi?

Szkoła Eureka
@chesterro

Witamy serdecznie, prosimy o informację na jakie szkolenia był Pan zapisany, które się nie odbyło? Po anonimowej informacji nie jesteśmy w stanie zweryfikować czy był Pan zapisany na kurs w naszej Szkole. Z uwagi na obecną sytuację pandemiczną niestety zdarza się, że musimy zmienić termin szkolenia, natomiast zawsze informujemy, że może pojawić się taka sytuacja. Są to zdarzenia losowe, zdrowotne których nie jesteśmy w stanie przewidzieć z wyprzedzeniem. Zawsze przesyłamy informację, że zastrzegamy sobie prawo do odwołania kursu min. 1 dzień przed planowanym rozpoczęciem w przypadku nie uzbierania minimalnej liczby uczestników. Bardzo prosimy o wiadomość jakiego szkolenia nie udało się Panu zrealizować. Zależy nam żeby każdy z uczestników mógł zrealizować szkolenia w jak najbardziej dogodnym terminie, jednak w obecnej sytuacji nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkich zdarzeń losowych. Prosimy o kontakt 17 307 00 77, 17 307 00 26, 17 307 00 30, 17 307 00 31, 534 310 182. Pod telefonami jesteśmy codziennie od 8:00-17:00 od poniedziałku do piątku, w soboty od 8:00-14:00, w niedzielę od 8:00-12:00. Cały czas jesteśmy dostępni pod wszystkimi numerami. Prosimy o kontakt, aby móc wyjaśnić daną sytuację i znaleźć dla Pana najlepsze rozwiązanie. Pozdrawiamy

Juras

@anonim czemu nie polecasz?

Grzesiek

Polecam pracodawcę kursy rzeszów eureka https://eurekaszkola.pl/ jestem z wykształcenia księgowym i pracowałem w tej szkole ucząc kursów kadry i płace. Nie zarabiałem źle i co ważne była dobra atmosfera w pracy a to dla mnie jest ważne

Tomasz

witam serdecznie ja pracowałem na ogranizacji kursów w eureka np. kursy kadry i płace rzeszów był moją specjalizacją i byłme zadowolony z warunków pracy i nauki jaka była zapewniania

oburzona

Nie polecam pracy tam!

Zostaw merytoryczną opinię o Eureka Zespół Szkół dla Dorosłych - Rzeszów

• Jak się pracuje w Eureka Zespół Szkół dla Dorosłych?

Zobacz opinie na temat firmy Eureka Zespół Szkół dla Dorosłych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Eureka Zespół Szkół dla Dorosłych
3.4/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Aleja Generała Leopolda Okulickiego 20
    35-206 Rzeszów
  • NIP: 8133624548

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042