Opinie o Albedo Marketing Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Albedo Marketing Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Albedo Marketing Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Albedo Marketing Sp. z o.o. w Poznań

Jeśli szukasz pracy na stałe to tu jej nie znajdziesz. Obiecują ze dadzą UoP, ale przedłużają umowę zlecenie w nieskończoność. Atmosfera to istny wyścig szczurów, każdy boi się o swoją posadę. Jedyne stałe to osoby, to te które pracują tam po kilka lat. Jak się nie spodobasz przełożonym to nawet Ci tego nie powiedza tylko z dnia na dzień dostaniesz wypowiedzenia. Nie jest to tylko moja opinia ale i kilku innych osób, które spotkałem na swojej drodze. Teraz zatrudnili HR, który ociepla wizerunek na Linkedinie. Nie daj się zwieść, gowork wyskakuje jako 3 pozycja po wpisaniu Albedo Marketing. To tłumaczy wszytko.

Agata

Dzień dobry. Nie odniosę się do subiektywnych odczuć dotyczących atmosfery. Fakt, że w naszym 100 osobowym zespole, ponad połowa pracowników jest związana z Albedo od 5 i więcej lat jest dla mnie oznaką, że czują się tu całkiem dobrze ????. Co do umów: rodzaj proponowanej umowy zależy przede wszystkim od zakresu zadań i charakteru danego stanowiska oraz formy współpracy. Jest zawsze uzgadniany indywidualnie z pracownikiem. Potwierdzam również, ze od początku 2022 w firmie jest HR Manager - czyli ja ???? Moja rola to wspieranie menedżerów i pracowników w kwestiach rekrutacji, wdrożenia, rozwoju i współpracy. Pozdrawiam: Agata (HR Manager Albedo Marketing) @Pracodawca

Co jaki czas w Albedo Marketing Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Cześć, od dwóch lat nikt nie pisał o magazynie a widzę ze oferta do niego teraz jest dostępna. Z opinii mimo wszystko wynikało, że chyba było ok, czy do teraz tak właśnie się pracuje? a wiecie może na jaka stawkę? Akurat widełek nie podano

Agata Nowy wpis

Halina

Widzę, że ktoś już poruszył temat umowy zlecenia i ewentualnej tej pracę... Chciałam właśnie się o to zapytać, bo widziałam w ogłoszeniu dla koordynatora projektów, że jedynie przysługuje zlecenie. Tutaj, nawet po dłuższym stażu pracy nie można zatrudnić się na uop? Napiszecie coś z ciekawości o tej firmowej drużynie sportowej, o której jest wzmianka w benefitach? Tutaj się w coś gra?

Agata Nowy wpis
@Halina

Witaj Halina. To może my odpowiemy? ????. Rodzaj proponowanej umowy zależy przede wszystkim od zakresu zadań i charakteru danego stanowiska oraz formy współpracy. Jest zawsze uzgadniany indywidualnie z pracownikiem. Co do drużyny sportowej: Mamy nasz wewnętrzny projekt Albedo Active Team, w ramach którego rywalizujemy w trzech dyscyplinach (bieganie, chodzenie, jazda rowerem), a jednocześnie przekuwamy naszą aktywność na nagrody lub działania charytatywne. Oprócz tego mamy w naszym zespole kilku zapalonych biegaczy i biegaczek razem startujących w zawodach. W razie pytań – śmiało pisz do nas na adres: agencja@albedomarketing.pl. Pozdrawiam: Agata (HR Manager Albedo Marketing) @Pracodawca

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Pracowałem na magazynie przez 1,5 roku i dopóki magazyn był na budzyńskiej pracowało się naprawdę dobrze. Jak nie było co robić to szybciej do domu (co w polsce jest dziwne bo za szybką prace masz więcej pracy) atmosfera fajna, ale jak przenieśliśmy magazyn na truskawiecką to nagle spoko atmosfera agencji zmieniła się na (usunięte przez administratora) atmosferę korporacji. Kierownik (nic do niego nie mam fajny gość) nie potrafi być po stronie pracowników z którymi jest na co dzień tylko jak Tomek (Dyrektor produkcji) coś powie to nawet z nim nie dyskutuje tylko Tomek ma zawsze rację. A co do Tomka (usunięte przez administratora)to nie spodziewałem się że jest takim (usunięte przez administratora) Miałem ostatnio gorszy okres tak od czerwca mniej więcej i zrobiłem 2 pomyłki (Przyznam się dość duże) A po 2 pomyłce tomek wziął mnie na rozmowę i po prostu mnie wyrzucił bez okresu wypowiedzenia z grożeniem mi i takie tam, jeszcze dopowiadając że "albedo nie będzie cię dobrze wspominać" no zachowanie typowego (usunięte przez administratora) nawet nie doceni tego co przez 1,5 roku zrobiłem. Jeśli idziesz pracować na magazyn to odradzam bo dopóki tomek przebywa na magazynie jest (usunięte przez administratora) nawet oddechu nie możesz złapać bo tomek od razu mówi że tobie się chyba nudzi i praca się znajdzie, na mój temat np. wymyślił że 3h nic nie robiłem co jest totalnym (usunięte przez administratora) A co do pracy na góralskiej się nie wypowiem. Pozdrawiam wszystkich z magazynu oprócz tomka :)

Halina

Czyli na Twoje oko wszystko super poza jedynym mankamentem w postaci jego osoby? Bo szkoda w sumie, inni pracownicy też mogli mieć podobne odczucia co Ty? Dyrektora raczej tak łatwo nie zmienisz, więc chyba lepiej jednak się nie pchać?

Dokładnie tak jest. Właściciele to hrabiowie kompletni ignoranci. Polskie cwaniactwo i tyle w temacie. Moja opinia niegatywna!

@Tomek

Nic się nie zmienilo!

Beata
@Anonim

serio, 7 lat i żadnej poprawy ?

Sebek
@Beata

Trzeba uciekać z tej agencji jak najszybciej

@Sebek

Nie no spokojnie, przecież krzywdy aż takiej nie zrobią, żeby od razu uciekać, nie przesadzajmy. ;p Ale to dziwne, żeby przez tyle lat dosłownie nic się nie zmieniło. Wiesz jak w tej firmie było wcześniej?

Nieuczciwi posrańcy!!!

ano

co masz na myśli???

zgadzam się

pracowałam tam ponad 7 lat temu i do dziś mam traumę. bardzo bardzo bardzo nie polecam!!!!

Emilia
@zgadzam się

Ale co takiego się działo, że masz traumę? Może to wcale nie jest kwestia firmy, tylko indywidualnej wrażliwości. A przez te 7 lat mogło się zmienić wszystko, chyba więc trudno porównywać.

Szefostwo przekracza wszelkie uprawnienia, wykorzystując zwykła ludzką chęć do zrobienia czegoś porządnie. Chamskie komentarze, brak profesjonalizmu, brak poszanowania dla pracownika

Małgorzata
@Anonim

Chyba dalej krążysz wokół tematu nie podając szczegółów. Co ma znaczyć że przekraczają wszelkie uprawnienia? Co takiego KONKRETNIE robią?

Uwaga, hit

Pracowałam u nich na stażu NA PEŁEN ETAT czasami z nadgodzinami, za równe 1000 zł. Pewnego dnia podczas powrotu z kolejnej delegacji w Warszawie, szef Mirosław (pozdrawiam xDDD) rozmawiał ze swoją pracownicą akantką - chyba zapomnieli że siedzę na tylnym siedzeniu, bo dyskutowali o tym że CO TO JEST 1000 ZŁ, PÓJDZIESZ DO KNAJPY ZE ZNAJOMYMI I TYLE SIĘ PRZECIEŻ WYDAJE xDDDDDDDDDDD podkreślam, że to był mój budżet na cały miesiąc. to naprawdę straszne miejsce ze zblazowanymi ludźmi, każdemu odradzam!

Kompletnie niepoważni właściciele. Poza tym: zła atmosfera, słabe projekty, pieniądze średnie.

hejko

Miałam "przyjemność" przepracować w Albedo kilka miesięcy. Niestety początek mojej drogi przypadał na początek okresu pandemicznego. Była to moja druga praca, więc byłam zadowolona, że udało się tam dostać. Na duży plus przede wszystkim atmosfera - wszystkie osoby, z którymi współpracowałem było bardzo w porządku. Niestety, na duży minus pieniądze i podejście do pracowników. Kiedy rozpoczęła się pandemia od razu zwolnili kilka osób, w tym mnie. Zero próby pomocy czy rozwiązania problemu - tylko "do widzenia". Pieniądze bardzo słabe. Niewiele więcej niż minimalna krajowa, za co ciężko się utrzymać. O złym stosunku mogą też świadczyć ciągłe te same oferty pracy, które pojawiają się jak bumerang na portalach pracy. Jak macie możliwość pójścia gdzie indziej to tak zróbcie! Nie traćcie czasu.

Ryszard
@hejko

No tak, pandemia "nieco" pomieszała na rynku pracy, zwolnienia niestety były na porządku dziennym w wielu firmach. Szkoda że ciebie też to spotkało. A jak oceniasz poziom wymagań tutaj? Praca jest ciężka?

hejko
@Ryszard

wysoki poziom - nie współmierny do pieniędzy. Gdybym wiedział, to co wiem teraz bym poszedł do innej agencji. Może na pierwszą pracę ok, ale nie więcej. Pozdrawiam.

Anon

Rozmowa o prace była nieprofesjonalna.

Agnieszka
@Anon

A opiszesz jak ta rozmowa wyglądała? Do czego konkretnie masz zastrzeżenia?

Agnieszka

Jakie firma ma oczekiwania wobec przyszłego nowego pracownika? Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na pracę w Albedo? Czy może jednak poszukują kogoś kto będzie posiadał już jakąś konkretną wiedzę i umiejętności? Jakie są wymagania?

Gabrysia

Czy atmosfera w firmie się poprawiła ?

Sylwiastelczyk@gmail.com

Witam, wypełniłam formularz zgłoszeniowy do konkursu zmywaj 12 miesięcy za darmo, jednak nie otrzymałam żadnej informacji czy zgłoszenie zostało przyjęte

Aria

W Albedo Marketing robi się chałturę. Wciąż te same schematy, byle jak najszybciej, jak najtaniej. Jakość i marketing na ostatnim miejscu. Znani głównie z robienia słabych konkursów, które organizują dla firm, dla których nikt nie chce pracować. No chyba, że czyimś szczytem marzeń jest robienie konkursu dla fantastycznych konserw, wyjątkowych ubezpieczeń dla emerytów lub innego nieziemskiego kosmetyku z dyskontu. Większość pracowników bardzo młodych, bo tak taniej.

TwójByły
@Aria

Zgadzam się - lata mijają i nic się nie zmienia. Szczerze nie polecam - to nie miejsce dla ludzi z ambicjami.

Julia
@TwójByły

@TwójByły Możesz napisać jak długo nie jesteś już pracownikiem Albedo Marketing? Czy w tej firmie są podwyżki realizowane?

Antycwaniaczek

Co 3 miesiące regularnie te same ogłoszenia w portalach o pracy. To chyba wszystko na temat. Ubić takie gnioty a nie aplikować. Cwaniaczki i tyle.

Julia
@Antycwaniaczek

Co masz na myśli, mówiąc o powielajacych się rekrutacjach na konkretne stanowiska? Czy jest to związane z rozwojem firmy i poszerzeniem struktur w danych działach?

TwójBył
@Julia

Jest to związane z nieuczciwymi praktykami firmy w stosunku do pracowników, a nie jej rozwojem. "Zatrudnia się" czyt. daje śmieciówkę studentom liczącym na "karierę" w agencji, którzy szybko rotują. Natomiast spora część tych pracowników, którzy nie godzą się na brak szacunku do pracownika, albo robienie wciąż tych samych kampanii (powielane schematy, opakowane w nowe grafiki) po prostu odchodzi.

Wiktoria

Dużo zależy od tego do jakiego zespołu się trafi, w Albedo jest wiele fajnych osób z którymi praca to przyjemność, ale jest też czarna grupa. Pracowałam przez dwa lata - niestety w czarnej sferze, bez możliwości rozwoju. Awans często dostaje się za staż pracy - bo wypada, a nie za kompetencje.

Piotrek

Do Luiza. (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) Dwaj polscy dorobkiewicze. Umowy śmieciowe a praca na etacie lub bez umowy wogóle. Albo każą tobie zakładać działalność gospodarczą i dawać im faktury. Nie polecam bo szkoda twojego życia i czasu.

Luiza

Czy możecie dodać kilka uwag o aktualnej sytuacji w firmie? Chciałabym aplikować ale wiadomo, że zawsze lepiej sprawdzić przed rozmową.

@Sylwia Goźlińska widzę , że zadowolona jesteś z pracy w firmie.Powiedz czy mówili Ci coś o możliwości awansu? Ta informacja przyda się osobom które chcą się zatrudnić. Właśnie szukają Copywritera składa ktoś cv?

Zostaw merytoryczną opinię o Albedo Marketing Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Albedo Marketing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Albedo Marketing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Albedo Marketing Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Albedo Marketing Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Albedo Marketing Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Góralska 3
    60-623 Poznań

Albedo Marketing Sp. z o.o.