Sevenflow Marcin Markiewicz

Piaseczno

Opinie o Sevenflow Marcin Markiewicz

Koles

Witam Niestety nie mogę polecić tej firmy. Tragedii co prawda nie ma. Pieniądze są krewni. Jednym płacą lepiej innym gorzej - nawet jak robisz w technologiach wiecej wartych i na projektach wazniejszych, mozesz dostac mniej niz student - zalezy od humoru kierownictwa. Kierownik Michał poprzedni prezes MEWu kłamie jak z nut, widać w internecie na filmach oraz w kontakcie z nim - zakłamany człowiek do szpiku kości - kasa tylko się liczy wiele socjotechnik slużących wydrenowaniu pracownika z pracy jak najniższym kosztem. Poza tym ujdzie, mozna sie czegoś nauczyć itp, ale jeśli chodzi o pieniądze to fałsz na każdym kroku, ale niektorzy mają tam dobrze - prawdopodobnie zalezy od podlizywania sie.

Zostaw opinię o Sevenflow Marcin Markiewicz - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sevenflow Marcin Markiewicz