Xantos Paweł Kurczak

Chojnów

Opinie o Xantos Paweł Kurczak

anonymous

xsantos internet do bani nie polecam

Patrycja

Wysokość pensji @buito dla każdego pracownika może oznaczać coś innego. Dla osób, które poszukują pracy liczą się oprócz tego informacje na temat warunków zatrudnienia, np. czy trzeba wyjeżdżać daleko w teren, żeby zakładać Internet?

dfg

@ktoś wiesz co wydaje mi sie ze nie maja na chwle obecna zadnych ofert pracy ale wiesz zawsze mozesz sprobowac sie jakos z nimi skontaktować bzposrednio

ramsey

Daniel i nurdon - Ilona to ty ? hahaha. Usługi tej firmy beznadziejne wiem bo miałem. A co do pracowników to ciągła rotacja tam, za grosze nikt robić nie będzie pracował

Porażka

Nie polecam, ciągłe problemy z prędkością internetu

nie polecam

Nie polecam internetu wysoki ping, oferuja 10mbs niestety jak robie test to wychodzi mi 2/3mbs. Wpierają ci ze wysoki ping jest z twojej winy.

TKP

Od kiedy zmienił się właściciel, nie polecam. Brak kompetencji i wiedzy. Już lepszy jest provider

zawiedziony

Ciągłe awarie i usterki, jakość usługi kiepska, zrywa połączenie. Niższa prędkość niż na umowie.A za zerwanie umowy kara!! Wmawiają ,że wina zawsze leży po stronie klienta.

Magdalena

Ja również polecam- dobra i rzetelna firma, prosperuje już długo na rynku co mówi samo za siebie

bartłomiej455

Polecam tą firmę, nigdy nie miałem żadnego problemu ani z obsługą ani z zasięgiem pomimo, że mieszkam zdala od nadajnika. Wszyscy moi znajomi również mają i nie narzekają. Polecam !! Najlepszy internet w Chojnowie !

artur100

Beznadziejna obsługa, na reklamację czekam kilka tygodni,beznadziejny zasięg, pomimo tego że nadajnik jest kilkadziesiąt metrów ode mnie. Nikomu nie polecam, żal.....

ona

Zgodzę się z tym,że internet jest szybki i fajnie sie z niego korzysta,aczkolwiek ja do końca zadowolona z niego nie jestem. Dlatego,że mam zapłacone na dwa miesiące z góry a wejść mogę tylko na google, bo reszta mi się w ogóle nie chce załadować , a Państwo nie odbiera telefonu. Brak słów

Zostaw opinię o Xantos Paweł Kurczak - Chojnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Xantos Paweł Kurczak