Logi-Pack Malpak Sp. z o.o.

Żabia Wola

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 8 ocen.

Opinie o Logi-Pack Malpak Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Logi-Pack Malpak Sp. z o.o.

dddddd

smieszne to wszystko

aabb

Jeśli ktoś twierdzi że szefostwo jest tam ok to znaczy że krótko pracuje i jeszcze ich nie zna

show

praca w tej firmie jest ok. sa niektórzy co udaja księżniczki i trzeba im wszystko tlumaczyc i nie będę tu uzywal imion itd. . jeśli chodzi o szefostwo to ok. Zmiana lecha - bez komentarza co do magazyniera a reszta ok

nn

Firma jak to firma rzadzi sie swoimi zasadami.ogolnie nie jest tak zle moze zarobki marne ale kazdy wie za jaka stawke bedzie pracowal.pracowalam tam i nie narzekalam szefowa to zyciowa kobieta ......no i zmiana u lecha:-)

nick to nick

Nie polecam pracy w tej firmie. Typowy obóz pracy. Wyzysk białego człowieka. Normy ponad miarę, praca w akordzie, ale i tak nigdy nie wiadomo ile się zarobiło. Musisz dopłacać 100zł za busa. Ludzie różni, ale ogólnie atmosfera nieszczególna. Bród, smród i ubóstwo. Nie szanują pracownika. reasumując-rób swoje, ryzyko jest Twoje. Pozdrawiam.

Rawa

najgorsza firma w jakiej pracowałam, bród, smród, kibli nie sprzątają, nie ma papieru, praca ponad siłę za 7 zł/h Ludzie wredni, jeden drugiego podpe....la nie mam gdzie zjeść, dobrze że teraz ciepło to można iść na trawę....

4376 ok

pracowalam tam i macie racje ale teraz jest tragedia normy do wyrobienia sa nimozliwe marne 7 zl na godzine i 100 za autobus

Opoczno

Pracowałam tam kiedyś przez agencję pracy, naszą kierowniczką była pani Ula,fajna dziewczyna.Macie racje potrafiła tupnąć nogą .Podobno już tam nie pracuje .Moja znajoma niedawno tam pracowała ale wytrzymała kilka dni(usunięte przez administratora)

sami swoi

pracowaliśmy w tej firmie w Żabiej Woli byliśmy na zmianie(usunięte przez administratora)była wymagająca ale ok ,całą firmę trzymała w garści i świetnie sobie radziła widać było że szefowa była z niej zadowolona ale jak do firmy przenieśli się z Łaz to rządzić zaczął brat szefowej i połowa ludzi się zwolniła. nie to że nie potrafił prowadzić produkcji (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Logi-Pack Malpak Sp. z o.o. - Żabia Wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Logi-Pack Malpak Sp. z o.o.