Seedna Lucyna Wargacka

Lublin

Opinie o Seedna Lucyna Wargacka

jeneral

Niemila obsługa towar wykonany z wadliwych materiałów ,niszczy się po zanurzeniu w wodzie nie ma możliwości zwrotu ani wymiany ,brak informacji handlowej że nie uwzględnia się paragonów Uśmiech sprzedawcy kończy się w momencie przekazania gotówki dalej on juz wie ze sprzedał nieodporny na wodę bubel i reklamacji nie uwzględnia ale przed zakupem zapewnia ze jest gwarancja /gdy trzymasz w szufladzie /Trzymaj mur ide po pieniądze ...gorąco odradzam

Zostaw opinię o Seedna Lucyna Wargacka - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Seedna Lucyna Wargacka