Cudicom Michał Kudełko

Opinie o Cudicom Michał Kudełko

arek

niesolidnie i bardzo drogo

Mariusz z Justą

serwis i sklep niskich lotów a zero wiedzy o serwisie to tam normalka wiecej tam nie zawitamy i odradzamy bo szkoda czasu nawet na rozmowe z kimś kto wogóle zatrzymał się na etapie atari ze swoją amatorska znajomościa serwisową ODRADZAMY z żonką

plusk

Zresztą.. mowa tu o serwisie komputerowym, a nie gabinecie dentystycznym czy agencji PR. Przyciągnąć to oni mogą jedynie konkurencyjnymi cenami i fachowością, a na to chyba nie ma co narzekać. @carol :)

zawiedziony

Zauważyłem że nie ma już tam tego gościa w okularach. Jak on jeszcze był to zawsze szło się dogadać. A teraz to jak napisałeś zgredy i drogo i na dodatek najdrożej w Chełmie. Więcej tam nie pójdę i nikomu już nigdy nie polecę tego sklepu

Policeman

A dla mnie i moich znajomych ten bidny sklep to banda [usunięte przez moderatora] i zgredow. Drogo i niesolidnie. Odradzam wszytskim na kilometr...

Zostaw opinię o Cudicom Michał Kudełko - Chełm

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cudicom Michał Kudełko