Copy System Sp. z o.o.

Piła

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o Copy System Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Copy System Sp. z o.o.

Pracownik Firmy

Moja opinia o Copy system. Może i by była dobra ale jak widzę jednego pracownika który używa samochodu służbowego do wożenia prywatnych rzeczy typu ogrodzenia czy krawężniki i ziemię. to strach pomyśleć jak części będą wyglądać z gruzem i piachem. A do tego jak spuszcza się paliwo . Super firma. Jak się dobrze pracuje to się dobrze zarabia. A jak się wynosi części z firmy to tez się lepiej zarabia prawda panie K. Ś.

TN

popieram - dostają Ci co przynoszą kasę czyli przedstawiciele handlowi reszta to robole, więc nie zasługują na więcej:)

A
użytkownik zarejestrowany

Wiesz co, ja też nie wiem czemu, bo to jest bardzo dobra firma

Szukasz pracy?

pracownik

(usunięte przez administratora)Jak już się pracuje dobrze to się dobrze zarabia (jak wszędzie) a jak komuś się nie chce to niech siedzi w domu i długopisy skręca, chociaż do tego też trzeba się przyłożyć. Ja nie narzekam - pracuje tu 2 lata i jak na razie to najlepszy pracodawca jaki mi się trafił. Godziny 8-16, wypłata zawsze na czas! Jak to jest źle to ja już nic nie wiem.

anonimowo

ja pracuje w tej firmie od roku i jestem bardzo zadowolona. pierwsze słysze ze wypłata jest w ratach. to jakas bzdura i wiem chyba przez kogo zostala napisana. Szanowna koleżanko jak masz odwage to podaj swoje nazwisko a nie pod anonimem pisać kłamliwe teksty.

Zostaw opinię o Copy System Sp. z o.o. - Piła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Copy System Sp. z o.o.