Staszkol Zakład Pomiarów i Szkoleń BHP Stanisław Salamandra

Lublin

Opinie o Staszkol Zakład Pomiarów i Szkoleń BHP Stanisław Salamandra

tymek

na jakim stanowisku pracowałaś @JANINA, nie wszystkie opinie sa takie dobre jak Twoja

Maro

A ja znam chłopaków co Panu [usunięte przez moderatora]. robili kiedyś stronę www. Zatwierdził wykonali i powiedział że ok. Wystawili fakturę a po miesiącu się okazało że Pan [usunięte przez moderatora]. zapłaci ale jak przyjadą i mu poustawiają komputery żeby można było maile odbierać inaczej to mowy nie ma bo on nie umi ;-P. Finalnie po tygodniu użerania i ustawiania outlooków na strupiałym sprzęcie stwierdził że ok. Po kolejnym miesiącu zapłacił za stronę oraz za serwer hostingowy na rok. Następnie 6 miesięcy później jeden z komputerów się zwalił. Kazał przyjechać i naprawić w ramach wykonania strony ( padł system nie odpalał się ) po wyjaśnieniu że nie ma umowy na obsługę firmy a wykonanie strony to usługa jednorazowa i że za serwis policzą dojazd + naprawa Pan [usunięte przez moderatora]. stwierdził cytuję "a mnie to [usunięte przez moderatora] obchodzi, ja [usunięte przez moderatora] taką firmę i więcej nic nie zapłacę" i tak nic nie zapłacił za utrzymanie strony a strona www.staszkol.lublin.pl nie działa do dziś. Ten Pan [usunięte przez moderatora]. to kawał krzykacza .. myśli że jak się będzie darł plując przy tym na około to się ktoś go wystraszy. Przy tym jest wyjątkowym chamem i żąda darmowych usług a raczej je wymusza. Ten cały zakład pracy wygląda jak relikt PRL a ludzie tam siedzą cicho żeby przypadkiem pracy nie stracić. Żenada.

JANINA

MASZ RACJE JA PRACOWAŁAM I CO DO ORGANIZACJI STO PROCENT WSZYSTKO DOPIETE NA OSTATNI GUZIK OGÓLNIE TO SZEF LUBI PORZADEK I ZAWSZE DOSTAŁAM WYNAGRODZENIE NIGDY Z TYM NIEBYŁO PROBLEMU I MYSLE WRUCIC JAK MI TYLKO ZDROWIE POZWOLI

bosman
@JANINA 18.09.2012 21:14

ale ortografii to Cię nie nauczył - chyba nie wymagał!

juzik

jaki pracownik taka płaca ja tam pracuje i jest OK kasa zawsze na czas i adekwatna do pracy

gość

Potwierdzam opinię przedmówcy. Beznadzieja.

white bone

Beznadzieja! Miała okazję kiedyś tam pracować i mówię to nie jako były pracownik a specjalista, który tam wykładał. Stanisław lubi oszukiwać pracowników, obcinać im pensje, nie zwracać za dojazd, nie zapewniać na szkoleniach wyjazdowych obiadów. Poza tym z tego co wiem hadlowców traktuje jak byle kogo. Nie polecam ze względu na ceny, podejście do Klienta i przede wszystkim do pracowników! Pozdrawiam

Zostaw opinię o Staszkol Zakład Pomiarów i Szkoleń BHP Stanisław Salamandra - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Staszkol Zakład Pomiarów i Szkoleń BHP Stanisław Salamandra