GM Color Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o GM Color Sp. z o.o.

fligman

tiks, myślę, że z racji na atmosferę w zakładzie raczej kiespko może być się z co niektórymi dogadać. Dla mnie istotne jest to aby zarobki były stałe.

Mary

Czy coś wiadomo o tej firmie, bo chcę aplikować, a słyszałem że mają problemy i nie warto..

elbago83
@Mary 17.05.2015 10:10

mary a na jakie stanowisko?? jestem pracownikiem GM-a i musze powiedziec ze praca jest ok...a problemy?? to na pewno nie nasz GM :)

Młody

Firma ma fatalną lokalizację - głęboko na terenie Nitrochemu, więc jak nie masz samochodu to nie dojedziesz... a pieszo to jest kilka ładnych km od bramy Zachemu. Po za tą jedną wadą praca całkiem spoko. Ludzie wporządku, czasami jest dużo roboty ale idzie wytrzymać, kasa ujdzie... Nie ma na co narzekać

elbago83
@Młody 07.04.2013 23:50

na pieszo zajmuje to jakies 45min....

Zostaw opinię o GM Color Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GM Color Sp. z o.o.