Infostate Nieruchomości Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Infostate Nieruchomości Sp. z o.o.

blebla

Brak kompetencji zarówno pracodawców jak i pracobiorców jednym słowem róbta co chceta.Zero kompetencji i odpowiedzialności. Omijać szerokim łukiem.

mm

Biuro dla pracowników ciasne,siedzi jeden na drugim.( usunięte przez administratora ).Nie przemyślane decyzje wykonania prac trzeba się spierać o kolejność wykonania prac,generują wysokie koszty administracyjne jak.korespondencja itp

xxx

Przedstawiają się jako profesjonalna firma z(usunięte przez administratora) ale uprzedzam nie wygląda to tak jak naświetlają.Daleko im do profesjonalności gdyż zatrudniają stażystów (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Infostate Nieruchomości Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Infostate Nieruchomości Sp. z o.o.