Propeller Film Sp. z o.o.

Czarnów

Opinie o Propeller Film Sp. z o.o.

Ola

Firma nierzetelna, nie potrafią dotrzymać słowa, nie odpowiadają na maile, kontakt telefoniczny bardzo trudny. Mają w nosie ustalenia poczynione z osobami, które są bohaterami ich materiału, innymi słowy - przyjść, zarobić na kimś a później mieć w tyle - tak można podsumować filozofię Propeller Film. Świadomość, że to właśnie takie firmy pełzają sobie po rynku jest co najmniej smutna!

Jak wyglądają benefity w firmie Propeller Film Sp. z o.o.? Czy trudno jest się dostać do firmy? Napisz w komentarzu o swoim pierwszym wrażeniu!

Zostaw opinię o Propeller Film Sp. z o.o. - Czarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Propeller Film Sp. z o.o.