Esgum Zenon Szymański

Poznań

Opinie o Esgum Zenon Szymański

hanok

ghj, a gdzie widzicie ciągle jakieś oferty ? Obecnie nie trafiły mi się żadne przed oczami, chociaż szukam ciągle..

marek

ubezpieczenie najnizsze a reszta pod stołem wielu rządzących a ma dojść jeszcze kobieta(żonka) i bedzie jeszcze wiekszy meksyk o podwyzce -zapomnij ,jak raz podpisałes umowe to wiecej nie dostaniesz

alojz
@marek 20.04.2012 20:09

Tak i dlatego na okraglo kogos szukaja a ostatnim przebojem jest ciegle poszukiwania tokarza. Mlodemu tak sie pojebalo ze mysli ze znajdzie dobrego tokarza za grosze i na umowe smieciowa.

edek

ta pewnie-jak rządził senior to wstawanie do pracy(i sama praca była miła,zero stresu,mozna było zarobić pieniazki,premie)ale jak firme przejął junior to zrobił sie obóz pracy(ciągła inwigilacja,kamery,ciągłe podejrzenia ze ludzie go okradają,za mało robią,brak srodków czystosci,brak narzedzi do pracy,zatrudnienie tzw ,,śmieciowe,,)ale tak to jest widocznie jak młody teraz musi sie dorobić i za nic ma swoich pracowników

Zostaw opinię o Esgum Zenon Szymański - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Esgum Zenon Szymański