Read Me Sp.j. Oficyna Wydawnicza Drukarnia

Łódź

Opinie o Read Me Sp.j. Oficyna Wydawnicza Drukarnia

Lidia

@D. czyli jesteś zadowolony z współpracy z kolegami z pracy. Atmosfera dopisuje w Read Me Sp.j. Oficynie Wydawniczej Drukarni? A możesz powiedzieć o innych aspektach pracy w tym miejscu? Coś jeszcze podoba Ci się oprócz współpracowników?

D.

Pozdrowienia dla całego zespołu z Twardej ! Niezniszczalni, fantastyczni ludzie !

Lidia

@Kominek a narzucona jest praca po 12h dziennie? Nie można pracować zmian po 8h? Niestety atmosfera też zależy od człowieka, a na to wpływu Read Me Sp.j. Oficyna Wydawnicza Drukarnia nie ma.

Kominek

W samej drukarni zarabia się nieźle ale atmosfera jest na prawdę nie ciekawa . Pracownicy zasuwaja po 12 godzin . Przemeczeni nie wyspani , warcza na siebie . Umowa zlecenie standard , do tego na akord . Nowi przychodzą i uciekają ponieważ nie da się wytrzymać . Ogólnie praca dla osób o silnych nerwach , które nie maja swego życia .

Lidia

@Tomek Z. rozumiem, że poleciałabyś pracę w Read Me Sp.j. Oficyna Wydawnicza Drukarnia dla osób poszukujących pracy? Czy chciałabyś więcej powiedzieć o swoich doświadczeniach z firmą? Jakie są zalety pracodawcy? Te informacje są przydatne osobom poszukującym pracy.

nicki

heheheh 3 tysie na reke to ponad 5 tysi brutto ciekawe czy tyle masz i ci od tej kwoty odprowadzili zusik-emeryturkę heheh

Tomek Z.

Czy ja wiem czy jest tak źle jak mówicie sam pracuję w tej drukarni już około 2lat i nie narzekam system 4 brygad to jest jedyny minus a co do wynagrodzenia to wydaje mi się ze zarobki ponad 3000zł na rękę dla człowieka w wieku koło 30lat nie jest złe ;)

Adam

Firma machlojka, wszystko załatwiane pod stołem. Nieuczciwa i chora firma. Nie polecam nikomu

hhh

sądze @zainteresowany że używanie wulgaryzmów nie ma tutaj większego sensu :) można kulturalnie sie wypowiedzieć. Wiadomo, zeby pracownik lubił swoją prace to jednym z czynników jest godne wynagrodzenie

zainterasowany

firma juz wyrobiła sobie Łodzka opinie i chetnych juz nie bedzie w Read Mi do pracy dlatego jest nie ma chetnych bo wiesci chodza jak jest i jak sie tam pracuje jak traktuje ludzi jakie płace sa dlatego najgorszy sort juz wchodzi tam sie opierdalac:):):)Nie beda mieli normalnych do pracy tylko takowych na chwilke:)

zlecenie

Nie polecam pracy w tej firmie jak potrzebuja ludzi do pracy to zaorać chca a jak juz nie ma zlecen to wypad nawet tych zatrudnionych tez maja za ludzi do zaorania nie do pracy tylko ze głupki sa zostali ci co w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wchodza i godza sie za normalne minimalne stawki robic bo boja sie pracy stracic bo nie znaja innej pracy i tak zasiedzieli ale i tak pomału odchodza bo mądrzeją Firma słynie z tego w calej łodzi pełno w innych drukarniach ludzi z Rydmi mowi sie dlatego nie ma chetnych do pracy w tej drukarni!!!!!!!

iws.

firma za nic ma pracownika wykorzysta na czas kiedy ma więcej zlecen a potem z dnia na dzien wywali jak śmiecia ,a jeżeli chodzi o prace bardzo bardzo ciężka jeden pracuje za trzech ,wynagrodzenie śmieszne i oczywiście umowa zlecenie nie życzę nikomu tam trafić powodzenia w poszukiwaniu uczciwego i prawdomuwnego pracodawcy.

Benjamin

Dramatycznie złe warunki pracy i za grosze . Wyzysk straszny , w ogóle się nie liczą z człowiekiem a pracownik ma harować i tracić zdrowie dla kilku nieuczciwych panów. Przeżyłem tam najgorsze miesiące w moim życiu, a pracowałem już wcześniej w kilku firmach. Omijajcie szerokim łukiem tą drukarnię . Obok viking graf to najgorszy wybór w Łodzi.

qwertyu

a co wy tak kurka wodna narzekacie, a weźta sobie kredyty, dotacje, dofinansowanie i stwórzta sami fabrykę marzeń, by wszyscy byli zadowoleni,pracownicy bo nie trza robić i kasa sama leci i dyrektory bo same zlecenia kasiaste idu

Smiechu

Dawajcie do roboty łapia obojetnie kogo bo juz nie ma kto robic tak jest zajebiscie haha

raflu

Jaki socjal jakie nagrody jubileuszowe na swieta nie ma żadnych talonow ani prezentow oj sory jest kolacja i kalendarz Zacofanie!!!!A na duza kase nie licz bo za taka prace smiesznie placa kto moze to ucieka i szuka lepszej pracy dlatego wiecznie nie ma kto pracowac !!!

poszukiwany poszukiwana

czy w związku z nowymi zakupami i rozwojem są nowe przyjęcia do pracy i na jakie stanowiska, na jaką kaskę można liczyć, czy jest jakiś socjal, nagr. jubileuszowe itp. proszę o poważne odp.

qwerty

na nowe maszynki i kredyty to mają kasę a dla nas dzięki którym utrzymujemy górę to już nic nie ma

abcd

potrzeba więcej kamer, więcej i więcej. Te piękne koszty inwigilacji można by było naprawdę lepiej spozytkowac ale po co ? w sumie niech nasi panowie ze stolicy mają fajne hobby wieczorem przy herbacie. Od momentu nadejścia nowej niemieckiej technologii komediowo wręcz prześcigają się z coraz lepszymi pomysłami. CHWAŁA WIZJONEROM, MŁODYM NIE POLECAM, DOCENIAJĄ DOPIERO JAK ZAGROZISZ ODEJSCIEM.

falcmistrz

Witam wszystkich zainteresowanych praca w tej firmie powiem tak praca nie jest zla bo cos sie dzieje i szybko lecą tygodnie winni sa ludzie którzy zarządzają tą firma bo kompletnie nie liczą sie z tym ze ktos ma rodzine tam zeby zarobic trzeba mieszkac albo szybko uczyc sie na operatora jezeli chodzi o kase zawsze byla na czas brygadzistki spoko i ludzie jak ktos jest cwany i sobie nie da wejsc na glowe da sobie rade przepracowalem tam pare lat i wiem jak jest siedzeniem w domu raczej kasy sie nie zarobi nie jestem ani za ani przeciw tej firmie trzeba miec twarda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo szefostwo kompletnie nie szanuje ludzi nie warto sie angażować wychylac najlepiej przyjsc odwalic swoje po wyjściu wyłączyć telefon i tyle

prite

Jezeli pracuja tam osoby z wieloletnim stazem to znaczy chyba dobrze o firmie ludzie sa wygodni nie robic a zarobic nie chce sie naszemu czlowieczenstu pracowac jest wiekszosc ludzi co ukonczyli szkoly i chca tylko za kompem siedziec w drukarni trzeba pracowac i to fizycznie jak nie chce sie fizycznie pracowac to braca jest zla fakt jest tam zapierdziel ale to tez swiadczy o tym ze drukarnia dobrze prosperuje sa zamowienia i jest praca i dlatego sa pracownicy z wieloletnim starzem akurat w tych czasach jakie mamy i jest tak na rynku pracy pracownik z wieloletnim starzem tez swiadczy o czyms jak jest zle szukamy innej pracy nie jestesmy niewolnikiem jednej firmy a drukarni u nas akurat jest dostatek wiec mozna zmienic a jak jest w innych drukarniach prosze piszcie!

wizar

Jakim cudem taka padaczka jeszcze istnieje.

ang. read me = pol. padaka i wyzysk

normalny

a propos gdyby nie udolne 7osob w tej w firmie ktore pracuja po 20 -15 lat ,to w tej firmie mozna by bylo zrobic rewolucje jak walesa .niestety 20 lat nas juz okrADAJA ,DLACZEGO MAJA TO ZMIENIC .

normalny

panowie i panie akord w tej firmie jest absurdem tworzenia jakosci pracy ,potwierdzam starzy praconicy maja dobrze.....ale jakim kosztem .karza im pracowac w swieta ,obiecua 100%a placa normalnie ,potem strasza ,jak mialo miejsce 1 maja,zbliza sie boze cialo ,tylko meczennicy znow przyjda.wspoczuje,,,,,,,,rodzina tych baraom.

Włodek

( usunięte przez administratora ) Należy unikać jak ognia tego syfu bo można sobie zmarnować życie

Wiolka

Najgorszy wybór jeśli chodzi o drukarnie w Łodzi.

badziewie

badziewie i tyle

Garbaty

Bardzo nieprzyjemna firma. Właściwie same minusy. Nie polecam

słabe perspektywy, nie polecam, nie zrobicie tu kariery ani nie zarobicie na życie

max13

Budowę hali rozpoczynacie już od paru lat i to dlatego, że "warunki" pod nią stworzył pożar. A co z obecnymi po PGR-owskimi halami-kurnikami? W powietrzu unosi się jeszcze smród kurzego łajna? Kiedy tynki, wylewki i nowe dachy? Stosowania eternitu zakazano już w zeszłym wieku, na szczęście dla pracowników w życie wchodzi pakiet onkologiczny.

max12

Witam wszystkich, firma ma się Bardzo dobrze, dla tych którzy piszą że chyli się ku upadkowi informuję że: w 2015 roku rozpoczynamy budowę nowej hali produkcyjnej oraz kilka inwestycji mających na celu wzrost wydajności, oraz możliwości drukarni. a negatywy chyba pisał ten komu nie chciało się pracować i dlatego mu podziękowano

exzy

i jakich atrakcji moga spodziewadz sie przyszli pracownicy ?

J.K.

Firma prowadzi teraz rekrutacje na rożne stanowiska w związku z odejściem pracowników. Przed podjeciem decyzji radze popytać byłych pracownikow o czekajace nas "atrakcje".

?

Każdy może tu głupoty wypisywać widzę,firma ma się bardzo dobrze.

zyx

nie warto, chyli się ku upadkowi

xyz

Witam, jak obecnie wyglada tam praca? Warto???

karola

ja tam pracuję:)

Nie wiem kto pisze takie bzdury.To lipa .Tam pracują i zarabiają osoby z wieloletnim stażem. Nowa osoba ma masakre(usunięte przez administratora) gdy się kończy praca to ci dziękują .A ty znów szukasz czegoś nowego w gazecie.Nie polecam

Zostaw opinię o Read Me Sp.j. Oficyna Wydawnicza Drukarnia - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Read Me Sp.j. Oficyna Wydawnicza Drukarnia